Blisko ludziPo 35 latach włożyła suknię ślubną. Nie przewidziała reakcji męża

Po 35 latach włożyła suknię ślubną. Nie przewidziała reakcji męża

Po 35 lata przymierzyła suknię ślubną, nie przewidziała reakcji męża
Po 35 lata przymierzyła suknię ślubną, nie przewidziała reakcji męża
Źródło zdjęć: © TikTok | ashley.monda
28.01.2022 20:55

Pat Trenkle postanowiła wrócić do jednego z najpiękniejszych dni w swoim życiu. Aby odświeżyć ten obraz w pamięci, założyła suknię ślubną. Nie sądziła, że nagranie z reakcją jej męża szybko zdobędzie taką popularność.

Pat Trenkle brała ślub 35 lat temu. Z okazji dość okrągłej rocznicy postanowiła wrócić do tego wyjątkowego momentu i przymierzyła swoją suknię ślubną. Następnie pokazała się w pamiętnej stylizacji swojemu mężowi. Nie przewidziała jednak, że mężczyzna zareaguje w ten sposób. Nagranie szybko obiegło sieć, a internauci nie kryją wzruszenia.

Córka Pat szukała sukni na swój ślub. Wspólne zakupy przywołały wspomnienia

Wszystko zaczęło się od tego, że córka kobiet sama szykuje się do ślubu i poprosiła swą mamę o pomoc w wyborze idealnej sukienki. Chodząc po sklepach, Pat szybko zauważyła, że nie ma w nich nic ciekawego i oryginalnego. Wtedy wpadła na pomysł, aby pokazać córce swoją własną suknię.

"Podczas ślubu dostałam wiele komplementów dotyczących sukienki. Teraz wygląda na przestarzałą, ale myślę, że wtedy była naprawdę ładna" - wyznała później Trenkle w rozmowie z magazynem Insider.

Kobieta wyciągnęła kreację, w której zabłysła 35 lat temu. Ashley niezwykle podekscytowała myśl, że zobaczy suknię swojej mamy. Pat postanowiła sprawdzić, czy zmieści się jeszcze w wyjątkowy element garderoby. Po zapięciu sukni, która leżała jak ulał, postanowiła zaskoczyć męża. Chwyciła białe kwiaty i pomaszerowała zaprezentować się panu Trenkle.

To się nazywa miłość! Bezcenna reakcja męża na widok żony w sukni ślubnej

Sposób, w jaki zachował się małżonek Pat, tylko pokazuje, co znaczy, jeśli dwoje ludzi połączy prawdziwa miłość. Córka pary uwieczniła wszystko na nagraniu, na którym widzimy, jak Pat idzie przez pokój w sukni i z bukietem, niczym panna młoda. W następnym ujęciu widzimy niesamowicie zaskoczonego oraz wzruszonego mężczyznę.

"Zaraz się popłaczę. Nic się nie zmieniłaś" - stwierdził mąż Pat łamiącym się głosem.

To było coś, czego kobieta zupełnie nie przewidziała. Spodziewała się raczej śmiechu, tymczasem mąż ją po raz kolejny niesamowicie zaskoczył.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta