Trwa ładowanie...

Po drugiej ciąży w ciągu miesiąca zrzuciła 13 kilogramów. Pokazała zdjęcia

Thessy Batsinilas jest szczęśliwą mamą dwojga dzieci. Kobieta po urodzeniu drugiej pociechy chciała jak najszybciej wrócić do formy. Dzięki prostym metodom swój cel osiągnęła w zaledwie miesiąc.

Share
Thessy w cztery tygodnie schudła 13 kilogramów
Thessy w cztery tygodnie schudła 13 kilogramów Źródło: Instagram, fot: @thessy.k
d214sb1

Thessy Batsinilas z powodzeniem rozkręca własną firmę. Czas dzieli między obowiązki zawodowe a bycie mamą dwójki małych dzieci. 31-latka zawsze pilnuje wielu spraw, ale w wirze pracy pamięta o sobie. Po drugiej ciąży postawiła sobie za cel, aby jak najszybciej wrócić do formy. Po odpowiedniej przerwie na połóg, Thessy stworzyła harmonogram działania. Efekty są zdumiewające! Kobiecie wystarczyły cztery tygodnie, aby pozbyć się 13 nadprogramowych kilogramów.

Thess pokazała zdjęcie sylwetki kilka dni przed porodem Instagram
Thess pokazała zdjęcie sylwetki kilka dni przed porodem Źródło: Instagram, fot: @thess.k

Wystarczy trzymać się dobrego planu?

Thessy po urodzeniu drugiego dziecka ważyła 80 kilogramów. Tycie w ciąży jest normalnym procesem, którego nie należy się obawiać. Naturalną koleją rzeczy jest też fakt, że mama po urodzeniu dziecka chciałaby wrócić do formy. Influencerka podzieliła się na Instagramie sprawdzonymi metodami, które w jej przypadku zdziałały cuda. Z 80 kilogramów waga Thessy spadła do 67 kg. Jak to zrobiła? Wystarczyło trzymać się trzech zasad.

d214sb1

- Kiedy patrzę na te zestawione ze sobą zdjęcia, jestem niesamowicie wdzięczna, że moje ciało potrafi się tak szybko zregenerować - wyznała bizneswoman w jednym z postów na Instagramie. Aby zmobilizować inne kobiety do osiągnięcia podobnych rezultatów, Thessy zdradziła swój sekret na odchudzanie. A dokładniej trzema.

Thessy pokazywała, jak po ciąży zmienia się ciało Instagram
Thessy pokazywała, jak po ciąży zmienia się ciało Źródło: Instagram, fot: @thessy.k - Thessy Batsinilas

Jedz pięć posiłków dziennie

Właściwe odżywianie to klucz do sukcesu. Warto jeść mniej, a częściej, aby nie przejadać się i nie sięgać po niepotrzebne i niezdrowe przekąski. Stawiajmy na owoce i warzywa, które są bogate w błonnik potrzebny do podkręcenia metabolizmu. Nie zapominajmy też o źródłach węglowodanów i białka oraz tłuszczy, które są podstawą do zachowania zdrowej równowagi. Mamy, które decydują się na karmienie piersią, muszą szczególnie uważać na to, aby dostarczać organizmowi niezbędne mikro- i makroskładniki. Codziennie kobieta je trzy większe posiłki oraz dwie przekąski; przed i po treningu.

Thessy pokazała, jak jej ciało zmieniło się przez miesiąc Instagram.com
Thessy pokazała, jak jej ciało zmieniło się przez miesiąc Źródło: Instagram.com, fot: @thessy.k - Thessy Batsinilas

Pamiętaj o treningu

Walka z rozciągniętą po ciąży skórą nie należy do najprzyjemniejszych doznać. Thessy wyznaje, że ogromną pomocą przy układaniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń był dla niej jej mąż, który na co dzień zajmuje się trenowaniem innych. Dlatego też 31-latka zachęca, aby świeżo upieczone mamy nie bały się skorzystać z pomocy specjalistów. Możemy dopytać się o polecane ćwiczenia lekarza prowadzącego lub zapisać się na zajęcia dedykowane kobietom po porodzie.

Jeśli chodzi o Thessy, influencerka zdecydowała się na treningi HIIT, czyli zajęcia podzielone na interwały, gdzie podczas wyznaczonego czasu ćwiczymy z wysoką intensywnością. Bizneswoman wystarczyły codzienne zajęcia, trwające 28 minut.

Thessy nie wierzyła w to, jaki progres osiągnęła w tym czasie Instagram
Thessy nie wierzyła w to, jaki progres osiągnęła w tym czasie Źródło: Instagram

Spaceruj!

W ciągu całego tygodnia obowiązkiem Thessy było znalezienie czasu na dwa lub trzy spacery. Podczas tej aktywności, kobieta przemieszczała się szybkim krokiem, aby w pełni angażować swoje ciało w ruch. Dotlenienie organizmu sprawi również, że przyspieszy nasz metabolizm.

Thessy wspomniała też swoją metamorfozę po pierwszej ciąży Instagram
Thessy wspomniała też swoją metamorfozę po pierwszej ciąży. Przed ślubem schudła wtedy aż 23 kg Źródło: Instagram

Thessy dodaje również, aby pamiętać o tym, że najpierw przemiana musi zajść... w głowie. Dużo od tego, jakie rezultaty osiągniemy zależy nasze nastawienie. Należy pamiętać, że większe zmiany wymagają czasu.

d214sb1

- Zaufaj sobie. Skup się na całym procesie. Bądź konsekwentna i cierpliwa - dodaje. Kolejnym celem Thessy jest osiągnięcie wagi 53 kilogramów. Do sukcesu brakuje już naprawdę niewiele!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Laura Breszka: "Kobiece ciało po ciąży to zawsze będzie dyskusyjny temat"

d214sb1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d214sb1
d214sb1