Trwa ładowanie...
d2n8jr3

Po raz pierwszy w Polsce Cirque Du Sloeil!

Światowej sławy Cirque du Soleil po raz pierwszy w historii zaprezentuje przedstawienie pod magicznym i tajemniczym tytułem KOOZA w wielkim białym namiocie. Premiera tego widowiskowego przedstawienia w Polsce odbędzie się 18 września 2014 w spektakularnej konstrukcji wielkiego białego namiotu na błoniach Stadionu Narodowego.
Share
d2n8jr3

Światowej sławy Cirque du Soleil po raz pierwszy w historii zaprezentuje przedstawienie pod magicznym i tajemniczym tytułem KOOZA w wielkim białym namiocie. Premiera tego widowiskowego przedstawienia w Polsce odbędzie się 18 września 2014 w spektakularnej konstrukcji wielkiego białego namiotu na błoniach Stadionu Narodowego. Kooza to elitarne widowisko, ukazujące w sposób – czasem wręcz - szokujący możliwości ludzkiego ciała poprzez spektakularne podniebne akrobacje artystów w nieziemskich, zachwycających blaskiem kostiumach. Kooza to widowisko trzymające w napięciu, pobudzające wyobraźnię magią kolorów i opowiadaną historią.

Od początku 2013 roku, KOOZA podróżuje po Europie, wcześniej zachwycając ponad 4 miliony widzów w Ameryce Północnej i Japonii. Już we wrześniu 2014 roku Kooza zatrzyma się w Polsce.

O KOOZA

KOOZA to powrót do początków Cirque du Soleil, który łączy w sobie dwie tradycyjne cechy– widowiskowe akrobacje oraz sztukę rozbawiania publiczności do łez.

d2n8jr3

Scenariusz i reżyseria: David Shiner

Nazwa KOOZA wywodzi się z sanskrytu od "koza" i oznacza "paczkę", "szkatułkę" lub "skarb". Słowo to zostało wybrane dla podkreślenia idei tej produkcji – „circus in a box”.

" KOOZA opowiada o związku człowieka ze światem dobra i zła " mówi reżyser David Shiner. "Historia jest zarazem zabawa, lekka i otwarta ale też podkreśla wiele waznych idei. Wraz z rozwojem akcji poruszamy pojęcia takie jak strach, tożsamość, uznanie i władza."

Przedstawienie rozpoczyna się od sceną w której „Oszust” niespodziewanie wyskakuje przed „Niewinnym” i jest jedną z wielu zaskakujących scen przedstawienia. Akcja zabiera „Niewinnego” w magiczną podróż pełną spektakularnych bohaterów, poznaje on na swoję drodze m.in. „Króla”, Kalaunów, „Heimlossa”, „Nieznośnego Turystę” i jego „Szalonego Psa”.

d2n8jr3

Między siłą i słabością , śmiechem i zabawą, zawirowaniami i harmonią KOOZA to przde wszystkim elektryzujący, egzotyczny i magiczny świat pełen niespodzianek i dreszczu emocji, śmiałych bohaterów i pełnego zaangażowania.

Oficjalni sponsorzy DHL, Xerox, Starwood Preferred Guest.

Cirque du Soleil

Założony w Baie-Saint-Paul w 1984 roku przez 20 artystów ulicznych Cirque du Soleil jest wiodącą marką organizującą wysokiej jakości widowiska artystyczne. Firma zatrudnia ponad 5000 pracowników, w tym ponad 1300 artystów z ponad 50 różnych krajów.

Cirque du Soleil zachwycił i oczarował ponad 100 milionów widzów w ponad 300 miastach i czterdziestu krajach na sześciu kontynentach.

Więcej informacji na cirquedusoleil.com & cds-kooza.pl
Twitter @cirque. i KOOZA on Facebook

Bilety dostępne na cds-kooza.pl, eventim.pl i LiveNation.pl

d2n8jr3

Podziel się opinią

Share
d2n8jr3
d2n8jr3