Tak wyglądała 30 lat temu. Nieprawdopodobna zmiana

Tak wyglądała 30 lat temu. Nieprawdopodobna zmiana

Dorota Wellman pracuje w mediach od ponad 30 lat
Dorota Wellman pracuje w mediach od ponad 30 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec
19.02.2024 09:47, aktualizacja: 07.03.2024 09:53

Dorota Wellman zyskała popularność jako prowadząca program "Dzień dobry TVN". Niewiele osób pamięta, że lata temu pracowała w TVP. W internecie pojawiło się zdjęcie z jednego z pierwszych programów, jakie tam prowadziła. Dziennikarkę trudno rozpoznać.

Dorota Wellman pracę w mediach rozpoczynała od radia. Prowadziła audycję w stacji Solidarność, a później w Esce. Szybko pięła się po kolejnych szczeblach kariery. Z prezenterki awansowała na dyrektorkę programową. W latach 90. rozpoczęła pracę dla Telewizji Polskiej. Współtworzyła tam m.in. magazyn kulturalny "Goniec". Kadry z odcinka programu wyemitowanego w 1995 roku trafiły jakiś czas temu do sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Wellman na zdjęciach sprzed lat

Udostępnione na Instagramie zdjęcia Doroty Wellman z czasów, gdy pracowała dla TVP, zrobiły furorę w sieci. Wygląd dziennikarki zaskoczył wielu internautów.

Na fotografii widzimy, jak Wellman siedzi w przy stole i wpatruje się w kamerę. Ma na sobie ciemny żakiet. Uwagę zwraca także fryzura dziennikarki. W latach 90. Dorota Wellman nosiła wyciętą w "ząbki" grzywkę, która wówczas była niezwykle modna.

"Z pewnymi rzeczami nie wygram"

Dorota Wellman znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie. Tematy tabu dla niej nie istnieją. Chętnie komentuje też kwestie dotyczące swojego życia osobistego oraz wyglądu. W wywiadzie dla Plejady przyznała, że jest krytykowana z powodu swojej wagi.

- Pracując w telewizji, codziennie jestem poddawana krytyce. W komentarzach nazywają mnie grubą świnią, baleronem (...). Przejmują mnie tylko uwagi dotyczące mojej pracy. To jest istotne. Jeśli komuś kojarzę się ze świnią, to trudno - powiedziała dziennikarka.

Wellman ujawniła też, że przyczyną dodatkowych kilogramów są w jej przypadku problemy zdrowotne. - Choroba, która mnie dotknęła, powoduje otyłość i choćbym stanęła na głowie i zrobiła pirueta, to nie będę szczupła. Ćwiczę, jem zdrowo, dbam o siebie, jestem pod opieką lekarzy, ale z pewnymi rzeczami nie wygram - tłumaczyła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta