Trwa ładowanie...
d1tpcl0

Pochodzą z domu dziecka. Potrzebują pomocy finansowej

Natalia, Sylwia i Monika to na pozór trzy zupełnie inne dziewczyny. Łączy je jednak jedno. Wszystkie wychowały się w domu dziecka i nie mają żadnej rodziny. Aby dobrze rozpocząć dorosłe życie, potrzebują pomocy finansowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#NaStart to akcja Pauliny Brzozowskiej
#NaStart to akcja Pauliny Brzozowskiej (Archiwum prywatne)
d1tpcl0

#

NaStart to akcja naszej redakcyjnej koleżanki Pauliny Brzozowskiej która postanowiła pomóc dziewczynom opuszczającym dom dziecka. Chce, by miały lepszy start i większe możliwości rozwoju. Zebrane pieniądze pozwolą na remont przydzielonych im mieszkań komunalnych oraz na opłacenie kursów i szkoleń.

Z opisu zamieszczonego na stronie zrzutka.pl poznajemy trzy dziewczyny – Natalię, Sylwię i Monikę. Pracują dorywczo, walczą z chorobą, marzą o studiach. "Takich dziewczyn jak one są setki, jeśli nie tysiące. Za chwilę wyruszą w dorosłość, albo właśnie to zrobiły i są zdane tylko na siebie. Rodzice nie dorzucą im się do czynszu, kiedy zabraknie, nikt nie da im kilku banknotów na święta. Mają mnóstwo marzeń i ciężko pracują, żeby to zrealizować. Nigdy nie prosiły o pomoc, bo chcą udowodnić, że na wiele je stać, mimo trudnych początków" – czytamy w opisie.

d1tpcl0

Dziewczynom można pomóc poprzez wpłatę pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Liczy się każda złotówka. Organizatorka ma nadzieję, że uda jej się uzbierać 20 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1tpcl0

Podziel się opinią

Share

d1tpcl0

d1tpcl0