Trwa ładowanie...
dd4eczn

Początki kariery znanego lekarza. Joanna Kurowska zdradziła, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Gojdziem

Dziś Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych "chirurgów gwiazd" w Polsce, ale nie zawsze tak było. Na krajową scenę medialną wprowadziła go właśnie Joanna Kurowska, która teraz wraca do wspomnień związanych z tamtym czasem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kurowska na jednej z imprez branżowych
Joanna Kurowska na jednej z imprez branżowych (ONS.pl, Fot: Przemysław Błaszczyk)
dd4eczn

– Zobaczyłam, że jest to jakiś dziwny ptak, przystojny, a do tego jest lekarzem w trakcie doktoratu, w przyciasnej koszuli - opowiada o chwili, gdy pierwszy raz zobaczyła Gojdzia, w rozmowie z Wideoportalem. - W tej siermiężnej Polsce jawił mi się jak taki amerykański doktor House. Miał w sobie coś showmańskiego.

Niedługo później Kurowska zaprosiła go do telewizji, gdzie przy jej boku wypowiadał się na medyczne tematy. Dalej poszło już z górki, a kariera medialna lekarza nabrała rozpędu.

Choć obecnie Krzysztof Gójdź przebywa w Miami, w Polsce wciąż jest jednym z najbardziej znanych lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Kurowska skomentowała również jego decyzję o wyjeździe, która miała być spowodowana chęcią odcięcia się od sytuacji w Polsce.

dd4eczn

- To jest normalne, że łakniemy ciszy, spokoju, wyluzowania się, odizolowania się - twierdzi aktorka. - Krzysiek chciał uciec od tego.

Zobacz także: Kobiety w Roli Głównej. Rozmowa z Agą Wilk

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dd4eczn

Podziel się opinią

Share

dd4eczn

dd4eczn