Spytali go o występ Dowbor w TVP. Nie zastanawiał się długo

Spytali go o występ Dowbor w TVP. Nie zastanawiał się długo

Katarzyna Dowbor i Wiesław Nowobilski
Katarzyna Dowbor i Wiesław Nowobilski
Źródło zdjęć: © AKPA
02.02.2024 15:45, aktualizacja: 02.02.2024 18:18

Wiesław Nowobilski, kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom", przez kilka lat współpracował z Katarzyną Dowbor. Ostatnio wypowiedział się na temat pracy prezenterki w "Pytaniu na śniadanie". Oto jak ocenił jej występ.

W krótkim czasie popularny format "Pytanie na śniadanie" zmienił się nie do poznania. Najpierw, ku ogromnemu zdziwieniu wielu widzów, z programem pożegnały się Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska. Nieco później media informowały o odejściu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Miejsce słynnych prezenterek szybko zajęły nazwiska wcześniej kojarzone z konkurencyjnymi stacjami: Joanna Górska z Polsatu czy Robert Stockinger, gospodarz "Dzień Dobry TVN".

Swój debiut w "Pytaniu na śniadanie" zaliczyła także Katarzyna Dowbor, która po latach triumfalnie wróciła do pracy w publicznej telewizji. Wystąpiła u boku Filipa Antonowicza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowobilski ocenia Katarzynę Dowbor w nowej roli

Dziennikarka portalu ShowNews zapytała Wiesława Nowobilskiego o to, czy jego zdaniem Katarzyna Dowbor odnajdzie się w programie "Pytanie na śniadanie".

- Katarzyna jest stworzona do programu na żywo, więc wydaje mi się, że tutaj się odnajdzie - powiedział kierownik budowy "Naszego nowego domu".

- Wydaje mi się, że bez problemu się odnajdzie. Doskonale radziła sobie też w naszym programie, myślę, że tu też świetnie się sprawdzi - dodał.

Nowobilski przyznał, że zmiana pracy otwiera przed Katarzyną nowe perspektywy.

- Zmianę oceniam pozytywnie. Kasia się wszędzie sprawdzała, więc tu też na pewno sobie poradzi. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, wszędzie się sprawdzi - podsumował.

Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Internauci są podzieleni

W sieci nie brakuje jednak sceptycznych głosów. Pierwszy występ nowej pary w "Pytaniu na śniadanie" został skrytykowany przez część internautów.

Według niektórych problemem jest różnica wieku, przez którą parze może by trudno dogadać się podczas pracy. Duet prowadzących dzieli blisko 26 lat. "Widać, że Kasia nie czuje się swobodnie i dobrze w tej parze" - pisał jeden z internautów. "Pierwszy odcinek to seria wpadek" - pisał inny.

Katarzynę Dowbor bronią jednak najbliżsi. - Mama udowadnia, że może dawać to, czego nie mają wszystkie młodsze prezenterki. Na Zachodzie to jest normalne. W Polsce jeszcze nie i fajnie jest, że moja mama może być znowu ikoną" - stwierdziła w rozmowie z Show News Joanna Koroniewska.

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl