GwiazdyPojawili się na premierze filmu. Michał i Pola Wiśniewscy pierwszy raz publicznie po ogłoszeniu ciąży

Pojawili się na premierze filmu. Michał i Pola Wiśniewscy pierwszy raz publicznie po ogłoszeniu ciąży

Michał i Pola Wiśniewscy na premierze "Apokawixy"
Michał i Pola Wiśniewscy na premierze "Apokawixy"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

07.10.2022 10:56, aktual.: 07.10.2022 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu ogłosił, że po raz szósty zostanie ojcem. Michał Wiśniewski i jego żona Pola spodziewają się dziecka. Szczęśliwie zakochani wybrali się na czwartkową premierę filmową. Wywołali niemałe poruszenie.

Swój związek pierwszy raz zalegalizowali w 2020 roku. We wrześniu wzięli ślub po raz drugi, a na początku października ogłosili, że spodziewają się dziecka. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska nie kryją swojego uczucia. Nie kryli go także podczas warszawskiej premiery filmu "Apokawixa", na którą się wybrali.

Wiśniewscy na premierze filmu

Zaledwie kilka dni po tym, jak ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka, postanowili wybrać się na salony. Michał i Pola Wiśniewscy pojawili się na warszawskiej premierze "Apokawixy" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Muzyk ubrany był w czarny garnitur. Jego żona postawiła na białą bazę i szary płaszcz. Uśmiechnięci, radośnie kroczyli do sali kinowej. To ich pierwsze publiczne wyjście od czasu, kiedy podzielili się ze światem radosną nowiną.

Michał i Pola Wiśniewscy na premierze "Apokawixy"
Michał i Pola Wiśniewscy na premierze "Apokawixy"© AKPA | AKPA

Wiśniewski zostanie ojcem szósty raz

W marcu 2020 roku wzięli ślub. W styczniu 2021 roku na świat przyszło ich pierwsze, wspólne dziecko. Szczęśliwi rodzice Falco Amadeusa postanowili powiększyć swoją rodzinę i postarać się o kolejnego potomka. W październiku ogłosili, że im się to udało.

"Oops! We did it again" - napisała na Instagramie Pola Wiśniewska (z ang. - znów to zrobiliśmy).

Jak się później okazało, zdjęcie, które opublikowała żona Michała Wiśniewskiego, zrobione zostało miesiąc wcześniej. Dlaczego tak długo zwlekali z ogłoszeniem ciąży?

"Choć to zdjęcie było zrobione miesiąc temu, napisaliśmy dopiero teraz, bo wszystko jest już potwierdzone, serduszko bije. To początek, ale bardzo się cieszymy, bo wszystko jest zdrowo i prawidłowo" - wyznał Wiśniewski w wywiadzie dla "Faktu". Piosenkarz zaznaczył również, o ciąży dowiedział się w dniu swoich 50. urodzin. Tego dnia żona podarowała mu test ciążowy.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także