Blisko ludziPokazała, jaki list do Mikołaja napisała córka. Rozbrajające!

Pokazała, jaki list do Mikołaja napisała córka. Rozbrajające!

Taki list napisała córka internautki
Taki list napisała córka internautki
Źródło zdjęć: © Facebook
06.12.2021 13:48, aktualizacja: 06.12.2021 14:08

Mikołajki to dla najmłodszych jeden z ulubionych dni w roku. Początek grudnia to też czas, kiedy dzieci siadają do pisania listów o wymarzonych prezentach. Okazuje się, że czasem rozmowy z najmłodszymi o Mikołaju przyjmują zupełnie niespodziewany obrót.

Magdalena Kostyszyn, która od przeszło dziesięciu lat prowadzi popularny fanpage na Faebooku "C*****a Pani Domu", z okazji Mikołajek podzieliła się zdjęciem pewnej karteczki, którą dostała od jednej z internautek. Rozbrajająca reakcja córki kobiety idealnie wpisała się w świąteczny nastrój. Dziewczynka udowodniła, że najmłodsi potrafią nas często nieźle zaskoczyć.

Dzieci piszą listy do św. Mikołaja. Rozbrajająca szczerość

Szósty grudnia to mały przedsmak świątecznych prezentów. To również ostatni moment na napisanie listu, w którym zdradza się najskrytsze prezentowe marzenia. Twórczyni luźnego lifestylowego fanpage'a udostępniła historię jednej z mam, która bez zastanowienia odpowiedziała na pytanie pociechy. Jej reakcja rozśmiesza i chwyta za serce.

- Moje dzieci w tym roku po raz pierwszy bardzo przyłożyły się do pisania listów. Jeden list ma aż dwie strony marzeń. Przypomina listę zakupów do sklepu plastycznego i odzieżowego. Młodsza córka wyczaiła, że marzę o robocie planetarnym. Kiedyś sobie na niego uzbieram, ale teraz mamy inne wydatki - zaczyna internautka, która podesłała Kostyszyn fotografię z pewnym listem do Mikołaja.

W dalszej części opowieści dowiadujemy się, że dziewczynka zapytała mamę, dlaczego nie poprosi Mikołaja o wymarzony mikser.

- Bez zastanowienia powiedziałam dziecku, że w tym roku raczej na robota nie liczę, bo byłam niegrzeczna - wyznała kobieta.

Córka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

Empatia dziewczynki kazała jej działać - internautka znalazła list do Mikołaja, który w jej imieniu napisała córka.

- A dla mnie mikser i przepraszam za to, że byłam dla moich dzieci niemiła - czytamy na małej karteczce.

Taki własnoręcznie napisany przez pociechę list z pewnością będzie ciekawą pamiątką. Czy wasze dzieci, pisząc listy, również wspominają o rodzicach?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta