Pokazała ślubne zdjęcie. Rolniczkę z Podlasia trudno rozpoznać

Pokazała ślubne zdjęcie. Rolniczkę z Podlasia trudno rozpoznać

Justyna i Łukasz Maciorowscy z programu "Rolnicy. Podlasie"
Justyna i Łukasz Maciorowscy z programu "Rolnicy. Podlasie"
Źródło zdjęć: © Instagram.com | maciorowscy
09.01.2024 14:32, aktualizacja: 09.01.2024 16:26

Justyna i Łukasz z "Rolnicy. Podlasie" to jedna z ulubionych par telewidzów. Maciorowscy są małżeństwem od ponad 13 lat. Żona rolnika wróciła wspomnieniami do dnia ślubu i opublikowała fotografię, którą zachwyciła fanów.

Z roku na rok rośnie popularność programów o rolnikach. Nie tylko "Rolnik szuka żony" przyciąga tysiące widzów przed telewizory, ale również "Rolnicy. Podlasie". Serial emitowany na antenie FOKUS TV spowodował, że wielu bohaterów tego formatu szybko zyskało dużą rozpoznawalność. 

Niesłabnącą sympatią cieszą się m.in. Justyna i Łukasz Maciorowscy, którzy na co dzień mieszkają we wsi Ciemnoszyje koło Grajewa. Para swoją pracowitością i skromnością skradła serca widzów. Mimo że od ich ślubu minęło ponad 13 lat, zakochani wciąż ze wzruszeniem wspominają ten ważny dzień. Z tej okazji Justyna postanowiła pokazać fanom, jak wyglądała w białej sukni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna i Łukasz świętowali rocznicę ślubu

Maciorowscy poznali za pośrednictwem internetu. Szybko wpadli sobie w oko, a dziś mogą pochwalić się statusem małżeństwa z 13-letnim stażem. Na co dzień Justyna zajmuje się gospodarstwem, zaś Łukasz prowadzi firmę usługową i pracuje na polu. Oprócz tego bohaterowie "Rolnicy. Podlasie" wychowują czwórkę dzieci, z którymi chętnie spędzają każdą wolną chwilę. 

Niedawno Justyna Maciorowska postanowiła wrócić wspomnieniami do dnia, w którym powiedziała sakramentalne "tak". Na TikToku opublikowała zdjęcie z dnia ślubu, a internauci nie kryli zachwytu.

Internauci natychmiast skomentowali nagranie

Pod krótkim filmikiem, w którym znalazło się zdjęcie ze ślubu Justyny i Łukasza, pojawiło się wiele komentarzy. Fani rolników nie mogli wyjść z zachwytu nad wyglądem państwa Maciorowskich. "Bardzo ślicznie wyglądają", "Nie poznałam pana Łukasza", "Wspaniali ludzie", "O boziu, nie poznałam", "Jak ten czas leci", "Super wyglądacie" - czytamy na TikToku.

Jeden z użytkowników zwrócił uwagę, że zakochani na ślubnej fotografii wyglądają bardzo młodo i zapytał, ile mieli wtedy lat. "21 i 26" - odpowiedziała żona rolnika.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta