Trwa ładowanie...
d3lzt3q

Pola Lis angażuje się w politykę. Kinga Rusin jest zachwycona

Pola Lis postanowiła zaangażować się w nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego. Kinga Rusin pochwaliła się inicjatywą córki na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin pochwaliła się obywatelską postawą córki
Kinga Rusin pochwaliła się obywatelską postawą córki (Instagram.com)
d3lzt3q

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już 26 maja. W telewizji można zobaczyć spoty, w których znani nakłaniają do wzięcia udziału w głosowaniu. Okazuje się, że także młode pokolenie chce, aby frekwencja wyborcza była większa niż w poprzednich latach. Starsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Pola Lis, postanowiła namawiać młode osoby do czynnego udziału w wyborach.

"I niech ktoś powie, że młodym jest wszystko jedno! Moja córka, Pola i jej koledzy rozpoczęli inicjatywę, której celem jest nakłonienie młodzieży do większej aktywności w wyborach. Mają misję: pokazać rówieśnikom, że każdy głos się liczy, a od tego, kto u nas rządzi czy kto reprezentuje nas w Parlamencie Europejskim zależy to, jak będzie wyglądała ich przyszłość. Dziś o 19:00, w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie organizują debatę z udziałem przedstawicieli różnych partii politycznych (Anna Grodzka, Sebastian Kaleta, Monika Płatek, Andrzej Halicki) - przyjść, posłuchać, zadać pytania może każdy, ale szczególnie mile widziani są młodzi wyborcy" - napisała dziennikarka.

Rusin wspomniała również, że od zawsze zachęcała córki do udzielania się społecznie. "Trzymam za nich kciuki. Moje córki nigdy nie usłyszały: 'dzieci i ryby głosu nie mają'. To daje efekty. Jestem dumna" - możemy przeczytać w dalszej części instagramowego wpisu.

d3lzt3q

Pola Lis to pierwsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Dziewczyna kończy w tym roku 23 lata.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Być jak gwiazda burleski. Pin Up Candy pokazuje jak

d3lzt3q

Podziel się opinią

Share

d3lzt3q

d3lzt3q