Trwa ładowanie...
28-05-2014 11:57

Polki wybrały. Nie aktor, nie muzyk, a vloger najgorętszym mężczyzną 2014

W ubiegłym roku ranking zdominowali popularni aktorzy i celebryci. W tym roku niekwestionowanym zwycięzcą okazał się... Kuba Jankowski, były prowadzący vlog Matura To Bzdura, a teraz autor własnego programu na YouTube.

Polki wybrały. Nie aktor, nie muzyk, a vloger najgorętszym mężczyzną 2014Źródło: zaadoptujfaceta.pl
d2wz9gt
d2wz9gt

Ranking 100 najbardziej pożądanych facetów stworzył jeden z serwisów randkowych. W ubiegłym roku ranking zdominowali popularni aktorzy i celebryci. W tym roku niekwestionowanym zwycięzcą okazał się... Kuba Jankowski, były prowadzący vlog Matura To Bzdura, a teraz autor własnego programu na YouTube.

Serwis ZaadoptujFaceta.pl postanowił po raz kolejny odwrócić role. Stworzył ranking, w którym nie trzeba było wybierać między blond Scarlett Johanson a smukłą Anją Rubik. Przez 5 tygodni klientki mogły głosować na swojego kandydata – mężczyznę, którego najchętniej by przygarnęły. Przystojni kandydaci byli podzieleni na 5 kategorii: muzycy, aktorzy, dziennikarze/blogerzy, sportowcy oraz politycy/biznesmeni. W sumie na swoich faworytów głosowało ponad 30 000 internautek. Tak powstał ranking 100 Facetów do Zaadoptowania.

(fot. zaadoptujfaceta.pl)
Źródło: (fot. zaadoptujfaceta.pl)

W ubiegłym roku ranking zdominowali popularni aktorzy i celebryci. W tym roku niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Kuba Jankowski, były prowadzący vlog Matura To Bzdura, a teraz autor własnego programu na YouTube. Przystojny vloger przegonił Marcina Dorocińskiego - ubiegłorocznego zwycięzcę rankingu oraz Macieja Zakościelnego. Co ciekawe, na wysokich pozycjach znaleźli się także inni przedstawiciele vlogosfery: Karol Paciorek (20. miejsce) i Włodek Markowicz (23. miejsce). Członkowie duetu Lekko Stronniczy okazali się dużo bardziej pożądanymi mężczyznami niż Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop czy Maciej Stuhr.

(fot. zaadoptujfaceta.pl)
Źródło: (fot. zaadoptujfaceta.pl)

Aktor - Marcin Dorociński

W kategorii aktorzy bezkonkurencyjny okazał się Marcin Dorociński. To aktor, którego nie sposób nie lubić. Nie gwiazdorzy, tylko po prostu dobrze gra, a na dodatek zaangażował się ostatnio w kampanię społeczną na rzecz ochrony polskich rysi. Na drugim miejscu znalazł się Maciej Zakościelny, czyli gwiazda bardzo lubianego serialu "Czas honoru". Czołową trójkę zamyka "prawie" polski aktor Paul Wesley – jego rodzice pochodzą z Polski – czyli serialowy Stefan Salvatore z "Pamiętników wampirów". Blisko miejsca na podium znalazł się najmłodszy w całym rankingu Maciej Musiał aka Tomek Boski z Rodzinka.pl.

(fot. zaadoptujfaceta.pl)
Źródło: (fot. zaadoptujfaceta.pl)

Muzyk - Adam Levine

W kategorii muzycy wygrał niemal bezkonkurencyjnie Adam Levine z Maroon 5 przed Justinem Timberlakiem i Radzimirem Dębskim. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także finaliści programów typu talent shows z ostatnich lat: Kamil Bednarek, Igor Herbut z zespołu Lemon czy Dawid Podsiadło.

(fot. zaadoptujfaceta.pl)
Źródło: (fot. zaadoptujfaceta.pl)

Blogerzy - Kuba Jankowski

W łączonej kategorii dziennikarze/blogerzy zwyciężył Kuba Jankowski, prowadzący vlog "Matura To Bzdura", a teraz autor własnego programu na YouTube. Co więcej, przystojny vloger wygrał nie tylko w swojej kategorii, ale także w całym rankingu. Na kolejnych miejscach znaleźli się autorzy duetu Lekko Stronniczy: Karol Paciorek i Włodek Markowicz. Vlogerzy okazali się dużo bardziej pożądanymi mężczyznami od tak znanych dziennikarzy i prezenterów jak Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop czy Tomasz Lis.

(fot. zaadoptujfaceta.pl)
Źródło: (fot. zaadoptujfaceta.pl)

Sportowcy - Michał Winiarski

Siatkarze: Winiarski, Wrona i Bartman rządzą. Nie tylko zajęli wszystkie miejsca na podium w kategorii sportowców, to jednocześnie znaleźli się w TOP10 najbardziej pożądanych facetów. Wbrew obiegowej opinii, to wcale nie piłkarze są najbardziej gorącymi sportowcami. Polki zdecydowanie wolą siatkarzy, a także skoczków narciarskich. Podium opanowało dokładnie trzech przystojnych siatkarzy: Michał Winiarski, Marcin Wrona i Zbigniew Bartman. W pierwszej dziesiątce najbardziej pożądanych sportowców znaleźli się także skoczkowie Maciej Kot i Kamil Stoch. Najwyżej uplasowany piłkarz to Christiano Ronaldo, który znalazł się na piątej pozycji.

(fot. zaadoptujfaceta.pl)
Źródło: (fot. zaadoptujfaceta.pl)

Biznesmeni - Łukasz Kostka

W kategorii politycy/ biznesmeni internautki najchętniej głosowały na młodych przedsiębiorców. Na pierwszych miejscach uplasowali się Łukasz Kostka, twórca marki Estimote zajmującej się mikrolokalizacją, Kamil Adamczyk z IntelClinic, współtwórca opaski NeuroOn, duet projektantów Paprocki i Brzozowski oraz Mariusz Mac, projektant i twórca marki odzieżowej ALOHA FROM DEER.

(fot. zaadoptujfaceta.pl)
Źródło: (fot. zaadoptujfaceta.pl)

Politycy nie mogli nawet zamarzyć o takiej popularności. W łączonej z przedsiębiorcami kategorii lądują na samym jej dnie, a w dodatku zajmują jedne z najniższych pozycji w całym rankingu TOP 100 Facetów do Zaadoptowania. Dla przykładu najwyżej notowany z polityków Wojciech Olejniczak był dopiero 69., a minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz – 97.

opr.(gabi/mtr), kobieta.wp.pl

d2wz9gt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wz9gt