GwiazdyPolska influencerka ciałopozytywna krytykuje wywiad z Kardashiankami. "Brzmi jak nieśmieszny żart"

Polska influencerka ciałopozytywna krytykuje wywiad z Kardashiankami. "Brzmi jak nieśmieszny żart"

Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami
Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami
Źródło zdjęć: © Instagram
Aleksandra Lewandowska
26.08.2021 14:39

Polska influencerka Justyna Lis, która aktywnie działa na Instagramie, wspierając obserwatorki w akceptacji siebie, skrytykowała jeden z ostatnich wywiadów z Kardashiankami. Popularne siostry powiedziały w nim, że nie promują nieosiągalnych standardów piękna, a wszystko osiągnęły dzięki zdrowemu odżywianiu i ćwiczeniom. Nie wspomniały jednak o operacjach.

Siostry Kardashian-Jenner są nie tylko najpopularniejszymi w Stanach Zjednoczonych, ale także na całym świecie. Popularność zdobyły dzięki matce, Kris Jenner, która postanowiła stworzyć program "Z kamerą u Kardashianów" pokazujący ich codzienne, prywatne życie oraz kulisy słynnych skandali. Od 2007 roku stworzono już 20 sezonów.

Szokujący wywiad Kardashianek

Siostry Kardashian-Jenner wystąpiły w jednym z ostatnich odcinków talk show Andy'ego Cohena, w którym udzieliły wywiadu dotyczącego kreowania przez nich nieosiągalnych standardów piękna. Do tego, co w nim powiedziały, odniosła się polska influencerka ciałopozytywna Justyna Lis, która na swoim Instagramie wspiera inne dziewczyny w akceptacji siebie. Szokujące kawałki wypowiedzi sióstr udostępniła na swoim InstaStory.

- Wczoraj przypadkiem natrafiłam na odcinek talk show Andy'ego Cohena w ET Live z udziałem Kardashianek i zmiotło mnie z planszy, jak to obejrzałam - napisała Justyna Lis. W kolejnych slajdach zamieściła najbardziej oburzające fragmenty rozmowy z siostrami.

Zaprzeczają, że kreują nieosiągalne standardy piękna

Kim Kardashian zapytana o to, czy uważa, że razem z siostrami kreuje nieosiągalne standardy piękna opowiedziała: "Nie, nie sądzę tak. Bo myślę, że to my wstajemy rano, to my wykonujemy tę pracę, to my ćwiczymy".

Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami
Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami © Instagram | @justynaliscom

- Wszystkie bardzo lubimy o siebie dbać i być zdrowe. Myślę, że jedyną rzeczą, którą naprawdę staramy się reprezentować, jest bycie najzdrowszą wersją siebie - dodała młodsza siostra Kim, Kendall Jenner, jedna z najpopularniejszych modelek na świecie.

Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami
Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami © Instagram | @justynaliscom

Ich słowa oburzyły influencerkę Justynę Lis, która podkreśliła, że nie tylko zdrowe odżywianie i ćwiczenia pomagają siostrom Kardashian-Jenner tak wyglądać, ale także operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej, o których żadna z nich nie wspomniała. Jest to niestety bardzo przykre, ponieważ dla wielu dziewczyn to właśnie amerykańskie siostry stanowią wielką inspirację i przykład dzisiejszego kanonu piękna.

Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami
Justyna Lis krytykuje wywiad z Kardashiankami © Instagram | @justynaliscom

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.