Blisko ludziInfluencerka pokazuje, jak naprawdę wyglądają jej pośladki. Zachęca do zrezygnowania z retuszu

Influencerka pokazuje, jak naprawdę wyglądają jej pośladki. Zachęca do zrezygnowania z retuszu

Georgie Clarke
Georgie Clarke
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KSA

24.08.2021 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Żyjemy w dobie mediów społecznościowych i kreowania idealnej rzeczywistości na Instagramie. Na szczęście są influencerki, które próbują uświadamiać internautów. Georgie Clarke pokazała, jak wygląda jej ciało na zdjęciach, gdy nie pozuje.

Georgie Clarke zdobyła popularność dzięki programowi "Survival of the Fittest". Brytyjka postanowiła wykorzystać swoje pięć minut sławy w dobry sposób i została ciałopozytywną influencerką.

Magia Instagrama

To, to wyróżnia ją na tle innych internautek zajmujących się tematyką samoakceptacji, jest fakt, że Georgie Clarke pracuje jako modelka i doskonale wie, czym rządzi się świat wielkiej mody oraz jakie triki stosują jej koleżanki po fachu.

24-latka chętnie pokazuje swoje ciało w dwóch ujęciach. Jedno typowo "instagramowe", a drugie rzeczywiste. Ostatnio na jej profilu pojawił się ciekawy post dotyczący wyglądu pośladków.

Georgie Clarke zaznacza, że wystarczy trochę się poruszyć, a pupa wygląda zupełnie inaczej. I to jest normalne. "Nie żyjemy w posągowych pozach, dlatego nie można porównywać swojego ciała do ciała idealnie ustawionego i profesjonalnie oświetlonego" - napisała.

Brytyjka zwróciła również uwagę na istotny szczegół. Użytkownicy Instagrama zazwyczaj robią sobie kilkadziesiąt ujęć, a później wybierają jedno. "Ten strzał jeden na pięćdziesiąt" - śmieje się.

Modelka nie ukrywa, że często kusi ją, żeby chociaż delikatnie wyretuszować swoje nieidealne ciało, bo narzędzia do tego są dostępne w każdym telefonie i pozornie może się wydawać, że retusz nikomu nie zaszkodzi. "Robiąc to, bierzesz udział w tworzeniu nierealnych standardów piękna" - ostrzegła.

Zgadzacie się z Georgie Clarke? Czy wolicie retuszować zdjęcia przed publikacją w sieci?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także