Trwa ładowanie...

Polska wybrała najpiękniejszą nastolatkę 2019 roku!

Ma niespełna 18 lat, 180 cm wzrostu, jasne włosy, zielone oczy i czarujący uśmiech. Od sobotniego wieczoru, 7 września nosi koronę Miss Polski Nastolatek 2019 – Magdalena Michalska z Orzesza.

Share
Polska wybrała najpiękniejszą nastolatkę 2019 roku!Źródło: Materiały prasowe
d4dy6oz

Magda jest uczennicą Technikum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach. Rozpoczęła właśnie trzecią klasę o profilu Technik Eksploatacji Portów i Terminali. Jak sama mówi, jest to kierunek bardzo zbliżony do logistyki, ale z częścią transportu morskiego, kolejowego i lotniczego. W przyszłości chciałaby zostać stewardessą, zwiedzać świat, poznawać ludzi, ich obyczaje oraz czerpać od nich nowe doświadczenia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Udział Magdy w konkursie Miss Polski Nastolatek był spontaniczną decyzją podjętą pod wpływem chwili. - Zobaczyłam w internecie informacje o castingu na Miss Śląska. I poszłam – opowiada najpiękniejsza polska nastolatka. Wszystko zaczęło się więc od konkursu regionalnego, w którym zdobyłam tytuł Miss Śląska Nastolatek 2019, co dało mi przepustkę do dalszych etapów.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kiedy usłyszała na deskach amfiteatru w Świnoujściu swoje nazwisko, przeżyła szok. – Nie spodziewałam się tego ani przez moment, dlatego tak trudno było mi w to uwierzyć. W momencie ogłoszenia mojego numeru zalała mnie fala ciepła i szczęścia. To stan nie do opisania.

d4dy6oz

W najważniejszej, jak dotąd, chwili w jej życiu, towarzyszyli jej najbliżsi: mama, jej partner, najmłodsza siostrzyczka Milenka, dziadek, oraz chłopak i jego rodzina. Natomiast pierwsze gratulacje dostała od… koleżanek, z którymi dzieliła pokój na zgrupowaniu w Bel Mare Resort w Międzyzdrojach, co przeczy pogłoskom, że między finalistkami panuje niezdrowa rywalizacja. - Bardzo się z nimi zaprzyjaźniłam – opowiada Miss Polski Nastolatek 2019. - Dziewczyny miały łzy szczęścia w oczach i były dumne z mojego osiągniecia, za co bardzo im dziękuję.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Mimo swoich 18 lat Magda jest osobą dojrzałą i dobrze wie, jaki prezent dostała od losu i jak ciężko będzie musiała pracować, by nie zmarnować tej szansy. – Przede mną ciężki i intensywny rok pełen pracy ale jestem zmotywowana i dobrej myśli. Na pewno zdobędę nowe doświadczenie, kontakty i przeżyję cudowną przygodę. Muszę jednak zdecydowanie zmienić tryb życia i bardziej skupić się na swoim wizerunku, żeby rozpocząć pracę w modelingu. Bo modeling, to poza zamiłowaniem do sportu i zainteresowaniem lotnictwem, druga pasja Magdy. Kocha świat mody, kamery, sesje zdjęciowe. Uwielbia oglądać pokazy Victoria's Secret, śledzić wydarzenia modowe i czerpać z nich doświadczenia, jak się prawidłowo się poruszać, pozować oraz bawić modą. - Mam nadzieję, że moja przygoda z modelingiem dopiero się zaczyna - mówi. - Tytuł daje mi ogromną przepustkę do tego świata. Chcę z tego skorzystać i podpisać kontrakt z agencją.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Koncert finałowy Miss Polski Nastolatek 2019 w reżyserii Szymona Łosiewicza i choreografii Anny Bubnowskiej, odbył się w przepięknym amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu.

Relację z wydarzenia można obejrzeć na antenie telewizyjnej Czwórki już 17 września o godz. 22.30.
Organizatorzy Gali: MIASTO ŚWINOUJŚCIE, NOWA SCENA
Partnerzy Gali: BEL MARE RESORT, JUBILER SCHUBERT, MUSZYNIANKA, SELF COLLECTION, SUGARFREE, ZAREMBA INTERNATIONAL ACADEMY, NIRVEL, WARIACJE PIĘKNA, PATRIOTIC, CARDIO BUNNY, ADIKA COLLECTION, DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W JAWORZE.

d4dy6oz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4dy6oz
d4dy6oz