Trwa ładowanie...
d28iync

Polski hydraulik, czyli Piotr Adamski wspomina "Taniec z Gwiazdami". Tak wyglądał w 2005 roku

Piotr Adamski zasłynął 15 lat temu jako "polski hydraulik", kiedy to pozował w kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej. Dziś znów jest o nim głośno, a on wspomina swój udział w show "Taniec z Gwiazdami". Choć nie wytańczył Kryształowej Kuli, na dobre zapisał się w pamięci fanów programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Polski hydraulik", czyli Piotr Adamski
"Polski hydraulik", czyli Piotr Adamski (East News)
d28iync

"Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie" – tak brzmiał napis pod plakatem, na którym Adamski pozował na tle wieży Eiffla. W ten sposób – angażując blondwłosego modela – Polska Organizacja Turystyczna zachęcała Francuzów do wizyty w Polsce w 2005 roku.

Kim jest Piotr Adamski, czyli "polski hydraulik"?

Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Na jakiś czas porzucił modeling, bo wydawał mu się zbyt ryzykownym zajęciem. Jak tłumaczył w jednym z ostatnich wywiadów: "zajmuję się finansami. Wcześniej było to pośrednictwo kredytowe przy kredytach hipotecznych, teraz wszelkie kredyty – gotówkowe, leasingi, firmowe, hipoteczne. Zaczynałem od doradcy, który dopiero się uczy".

d28iync

Choć deklarował, że nie zależy mu na sławie i nie korzysta z mediów społecznościowych, a nawet, że "nie brakuje m dawnego życia", trochę się od tamtego czasu zmieniło. Profil na Instagramie już się pojawił, a na nim nowe zdjęcia, ale również wspomnienia. Jak to z udziału w drugiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Choć Adamski odpadł na samym początku tanecznego show, a Kryształowa Kula powędrowała w ręce Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, dobrze wspomina tamtą przygodę.

Polski hydraulik wspomina udział w "Tańcu z Gwiazdami"

"Miało być coś z przeszłości, bez brody i coś, co pozytywnie wspominam. Mam wszystko w jednym... w zasadzie w dwóch" – napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych Adamski. "Walc angielski czy rumba?" – zapytał przekornie obserwatorów i obserwatorki. Choć zdania na ten temat były podzielone, znów nie zabrakło komentarzy dotyczących wyglądu eksmodela.

d28iync

Na najnowszych zdjęciach prezentuje się już "nieco" inaczej niż na tych sprzed 15 lat. Skrócił włosy i zapuścił brodę, jednak wciąż stara się utrzymać formę – co widać po zdjęciach publikowanych prosto z siłowni. Być może jednak nie pożegnał się z modelingiem na zawsze?

Smacznego na dobry wieczór! Odc. 6: Ciasteczka fasolowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d28iync

Podziel się opinią

Share
d28iync
d28iync