Trwa ładowanie...

Jak Joanna Liszowska wyglądała w młodości? Bardzo się zmieniła?

Joanna Liszowska jest obecna w show-biznesie już od ponad 20 lat. Jak wyglądały sceniczne początki aktorki, którą niemal natychmiast okrzyknięto "prawdziwą boginią seksu"?

Share
Joanna Liszkowska obecnie Joanna Liszkowska obecnie Fot: AKPA
d1ashs9

Joanna Liszowska cieszyła się niegdyś ogromną popularnością. Uchodziła nie tylko za jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, ale także "prawdziwy symbol seksu". Na pytanie, w czym tkwi jej sekret, niejednokrotnie wybuchała śmiechem. Jak bowiem podkreśla, nigdy za ów symbol się nie uważała.

- Myślę, że jest to kwestia pogodzenia się z samą sobą, pewności siebie. Że jeśli kobieta w pełni akceptuje swoje ciało, lubi je i czuje się w nim komfortowo i atrakcyjnie, to naturalnie staje się seksowna. I tak samo postrzegają ją inni - powiedziała podczas wywiadu udzielonego portalowi face&look.

Gwiazda od urodzenia

Urodzona w 1978 r. Liszowska od najmłodszych lat tryskała energią. Śpiewała, tańczyła, grała - jedynym słowem kochała występować i wywierać wrażenie na wówczas niewielkiej publiczności. Naturalne było dla niej, by aplikować do szkoły teatralnej, do której zresztą z sukcesem dostała się za pierwszym razem.

d1ashs9

Zadebiutowała na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie i niemal natychmiast zdobyła przychylność publiczności. Jej kariera rozwinęła się w tempie ekspresowym, a role jakie odgrywała, były niemal zawsze przepełnione erotyką. Tego oczekiwało od niej środowisko filmowe. - Takie ma warunki - mówiono.

AKPA
Joanna Liszowska w 2001 r. Fot: AKPA
AKPA
Joanna Liszowska w 2001 r. Fot: AKPA
AKPA AKPA
Joanna Liszowska w 2001 r. Źródło: AKPA
AKPA
Joanna Liszowska w 2004 r. (AKPA)
Joanna Liszowska w 2005 r. (AKPA) AKPA
Joanna Liszowska w 2005 r. Źródło: AKPA
AKPA
Joanna Liszowska w 2007 r. Fot: AKPA
AKPA AKPA
Joanna Liszowska w 2009 r. Źródło: AKPA, fot: AKPA
AKPA
Joanna Liszowska w 2013 r. (AKPA)

Joanna Liszowska dziś

W przeszłości Liszowska na przekór wszystkim udowadniała że poza wyglądem i temperamentem ma do oferowania znacznie więcej. Dziś jednak 43-letnia aktorka nie odczuwa potrzeby bycia "jakąś".

d1ashs9

- Jest taki mechanizm w człowieku, że podobno, kiedy podejdzie do ciebie dziesięć osób, dziewięć powie ci coś miłego, a jedna zrobi przytyk, to niestety w głowie pozostaną słowa tylko tej jednej osoby. Mam wrażenie, że kiedyś tak funkcjonowałam. Teraz chcę doceniać i słyszeć tę pozostałą dziewiątkę. Postanowiłam otaczać się życzliwością. A fakt, że komuś nie podobają się moje włosy, fryzura czy figura… trudno. Myślę, że z tego powodu pod koniec dnia ani życie tamtej osoby nie będzie lepsze, ani moje nie będzie gorsze - gwiazda podsumowuje w rozmowie z "Vivą!".

AKPA
Joanna Liszowska w 2016 r. Fot: AKPA
AKPA
Joanna Liszowska obecnie Fot: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Liszowska o plotkach na swój temat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ashs9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ashs9
d1ashs9