UrodaPomoc milionom ludzi, którzy cierpią na nadwrażliwość zębów

Pomoc milionom ludzi, którzy cierpią na nadwrażliwość zębów

Pomoc milionom ludzi, którzy cierpią na nadwrażliwość zębów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.03.2010 15:37, aktualizacja: 30.05.2010 10:41

Colgate-Palmolive Poland wprowadza na rynek pastę Colgate® Sensitive Pro-Relief™ - jest to znaczący krok naprzód w zakresie leczenia nadwrażliwości zębów. Nowa pasta do zębów zawierająca opatentowaną formułę Pro-Argin™ proponuje ulgę 57% konsumentów cierpiącym z powodu nadwrażliwości.

Colgate-Palmolive Poland wprowadza na rynek pastę Colgate® Sensitive Pro-Relief™ - jest to znaczący krok naprzód w zakresie leczenia nadwrażliwości zębów. Nowa pasta do zębów zawierająca opatentowaną formułę Pro-Argin™ proponuje ulgę 57% konsumentów cierpiącym z powodu nadwrażliwości.

Badania kliniczne dowiodły, że pasta Colgate® Sensitive Pro-Relief™ jest pierwszą i jedyną pastą do zębów, której stosowanie zapewnia natychmiastową i trwałą ulgę w nadwrażliwości. Choć większość past przeznaczonych dla zębów wrażliwych uśmierza ból spowodowany nadrażliwością, Colgate® Sensitive Pro-Relief™ z technologią Pro-Argin™ skutecznie zamyka odsłonięte kanaliki zębowe, prowadzące do nerwu – a tym samym blokuje działanie czynników takich jak gorąco, zimno bądź zmiany ciśnienia, które mogą stymulować receptory bólu.

„Nadwrażliwość to coś więcej niż niewygoda – to powszechny stan, który sprawia dotkliwy ból“ – mówi dr William DeVizio, Wiceprezes Colgate-Palmolive Global Technology. “Pastę Colgate® Sensitive Pro-Relief™ można bezpośrednio nakładać na powierzchnię nadwrażliwego zęba i delikatnie wmasować przez 1 minutę. W efekcie odczujemy natychmiastową ulgę. Natomiast regularne szczotkowanie zębów pastą Colgate® Sensitive Pro-Relief™ pozwoli na wytworzenie trwałej bariery, zapewniającej ochronę przed nadwrażliwością zębów.”

Z nadwrażliwością zębów zmaga się aż do 57% ludzi na świecie. Przenikliwy ból może być spowodowany zimnym powietrzem, gorącym napojem czy nawet słodkim deserem. Podobnie, dotyk narzędzi dentystycznych podczas rutynowej wizyty u stomatologa czyni tę wizytę nie do zniesienia. Nadwrażliwość może zatem skłaniać pacjentów do unikania wizyt u dentysty – a to już może znacząco wpływać na pogorszenie stanu jamy ustnej. Colgate® Sensitive Pro-Relief™ - jedyna pasta oparta na innowacyjnej formule Pro-Argin™ – pozwala na skuteczną walkę z objawami nadwrażliwości, a tym samym pomaga eliminować uczucie strachu przed bólem nadwrażliwych zębów.

* ZDROWY STYL ŻYCIA* “Colgate koncentruje się na poprawie zdrowia jamy ustnej i jakości życia konsumentów na całym świecie” – podkreśla Nigel Burton, Prezes Colgate-Palmolive Global Oral Care. “Pasta Colgate® Sensitive Pro-Relief™ proponuje innowacyjną technologię opracowaną w celu zmniejszenia nadwrażliwości zębów. Klinicznie udowodniona formuła Pro-Argin™ pomoże konsumentom kontrolować nadwrażliwość zębów, a tym samym cieszyć się życiem w pełni.”

Colgate-Palmolive – globalny lider na rynku środków higieny jamy ustnej – niezmiennie opracowuje nowe rozwiązania, które skupiają się na poważnych dolegliwościach jamy ustnej. Colgate-Palmolive pomaga polepszyć stan jamy ustnej i jakość życia konsumentów na całym świecie. Wprowadzenie na rynek pasty Colgate® Sensitive Pro-Relief™ umacnia wiodącą rolę Colgate-Palmolive w zakresie produktów przeznaczonych dla nadwrażliwych zębów. Pasta Colgate® Sensitive Pro-Relief™ zrewolucjonizuje sposób, w jaki miliony ludzi na świecie zapobiegają bólowi wynikającemu z nadwrażliwości zębów.

Pasta Colgate® Sensitive Pro-Relief™ z technologią Pro-Argin™ będzie dostępna w Polsce w marcu 2010 r.

Źródło artykułu:Informacja prasowa