Trwa ładowanie...

Ponad połowa kobiet woli swoją najlepszą przyjaciółkę od męża

- Jestem szczęśliwa, że poślubiłam swojego najlepszego przyjaciela – mówi wiele panien młodych podczas wesela. Jednak jak się okazuje, mąż i najlepszy przyjaciel wcale nie muszą być jedną osobą. Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród kobiet nie zostawiają żadnych wątpliwości.

Share
Ponad połowa kobiet woli swoją najlepszą przyjaciółkę od męża
Źródło: 123RF.COM
d7fo6vu

Być może będziesz w stanie spędzić resztę swojego życia kochając swojego partnera, ale czy to on wspierał cię, kiedy oblałaś pierwszy egzamin albo był, przy tobie, kiedy dochodziłaś do siebie po całonocnej imprezie? Pewnie nie. Dlatego wyniki ankiety przeprowadzonej przez Champneys wcale nie są dużym zaskoczeniem.

Ponad połowa kobiet twierdzi, że woli towarzystwo najlepszej przyjaciółki niż męża. W ankiecie wzięło udział ponad 1500 kobiet z Wielkiej Brytanii. Zapytano je, z kim są bliżej. Ponad 50 proc. z nich stwierdziło, że z koleżanką, a nie z małżonkiem. Bolesna prawda. Zdecydowanie chętniej spędzają czas z przyjaciółkami niż ze swoimi drugimi połówkami.

d7fo6vu

43 procent kobiet przyznało, że w najbliższym czasie planują wypad do spa lub weekend z koleżankami. 30 proc. ankietowanych woli szybki lunch z koleżanką niż elegancką kolację z mężem, a kolejne 54 proc. wybrałoby relaks z koleżankami niż z partnerem. Jeszcze bardziej przygnębiające jest to, że 60 proc. twierdzi, że swobodniej czuje się, gdy nie ma w pobliżu facetów, którzy mogliby zakłócić babskie spotkanie.

Dlaczego? Otóż nikt tak nas nie zrozumie, jak druga kobieta. Możemy rozmawiać na wszystkie tematy. Przyjaciółka uważnie wysłucha naszych problemów, możemy jej się zwierzyć, cieszymy się z tych samych rzeczy. Poza tym w towarzystwie koleżanek czujemy się naprawdę sobą, mamy ze sobą więcej wspólnego, możemy razem zaszaleć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7fo6vu

Podziel się opinią

Share
d7fo6vu
d7fo6vu