Poprosił o dolara. Chora kobieta dała mu bez wahania. Tak się odpłacił

Poprosił o dolara. Chora kobieta dała mu bez wahania. Tak się odpłacił

Filmik Zacherego Dereniowskiego na TikToku wzruszył użytkowników do łez
Filmik Zacherego Dereniowskiego na TikToku wzruszył użytkowników do łez
Źródło zdjęć: © TikTok | mdmotivator
10.01.2023 08:56, aktualizacja: 10.01.2023 09:56

Filmik Zacherego Dereniowskiego na TikToku wzruszył użytkowników do łez. Mężczyzna zamieścił nagranie z jednego ze sklepów, na którym widzimy, jak prosi kobietę o dolara na zakup ortezy. To, co stało się później, wielu zaskoczyło. Również samą kobietę.

Profil Zacherego Dereniowskiego na TikToku jest obserwowany przez ponad 12 mln osób. Mężczyzna publikuje przede wszystkim wzruszające filmiki, które sprawdzają "dobroć ludzi" i wyciskają morze łez. Nie inaczej było z nagraniem, w którym główną rolę odegrała kobieta o imieniu Mana oraz jej mąż. Oto co się stało.

Chora kobieta dała mu pieniądze

- Zraniłem się w kostkę. Czy masz może przypadkiem dolara? Żebym mógł kupić tę ortezę? - słyszymy, jak na początku nagrania Zachery zwraca się do męża Many

Kiedy mężczyzna odpowiedział "nie", jego żona bez wahania wyciągnęła monetę i przekazała ją Zacheremu. Gdy zapytał ją, dlaczego mu pomaga, okazało się, że kobieta jest chora.

- Żyję w bólu. Cierpię z powodu przewlekłego bólu. Chcę, żebyś miał tę ortezę - wyjawiła.

Zachery podziękował kobiecie. Niespodziewanie oddał jej cztery dolary razem z pudełkiem z ortezą. Okazało się jednak, że nie ma tam ortezy a... tysiąc dolarów.

- To był test dobroci - powiedział Zachery do Many.

Kobieta, która była w ciężkim szoku, wiedziała, co zrobi z otrzymanymi pieniędzmi.

- Przekażę je dalej - oznajmiła.

Nie ukrywała też swojego wzruszenia. Możemy zobaczyć, jak zapłaciła za inną kobietę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Pomaganie jest piękne"

Ponad 19 milionów wyświetleń - to właśnie tyle ma na TikToku nagranie Zacherego z Maną, które jest szeroko komentowane przez internautów. Praktycznie każdy z nich podkreśla, że po obejrzeniu poleciały mu łzy, a Mana "jest wspaniałym człowiekiem".

"To jest kolejny powód, dlaczego chcę zarabiać dużo pieniędzy", "Choćby to było podstawione, ruszy nawet najbardziej skamieniałe serca", "Jeden z powodów, dlaczego pomaganie jest piękne", "Mąż dostał piękną lekcję dobroci" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta