Poród już w lipcu. Magda Gessler zostanie babcią po raz trzeci

Poród już w lipcu. Magda Gessler zostanie babcią po raz trzeci

Magda Gessler wkrótce powita na świecie kolejną wnuczkę lub wnuka
Magda Gessler wkrótce powita na świecie kolejną wnuczkę lub wnuka
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
27.04.2023 09:09, aktualizacja: 27.04.2023 09:49

Znana restauratorka nie posiada się z radości. Za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej kolejna wnuczka lub wnuk. Gessler zdradziła też termin porodu i opowiedziała o relacjach panujących między jej dziećmi.

Magda Gessler dłużej nie potrafiła milczeć w tej sprawie. Znana restauratorka podzieliła się swoją radością. Już wkrótce grono jej wnucząt się powiększy! Przy okazji rozmów o bliskich, Gessler opowiedziała też o relacjach pomiędzy poszczególnymi członkami jej rodziny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magda Gessler powita na świecie kolejnego wnuka. Zdradziła termin porodu

Rozmowa Magdy Gessler z dziennikarzami przyjęła nieoczekiwany obrót. Z początku restauratorka opowiadała, że jej dzieci mają dla niej coraz mniej czasu. W ich życiu pojawiło się bowiem więcej obowiązków. Na całe szczęście wszyscy mają ze sobą dobry kontakt, a sama Gessler sprawdza się ostatnio w nowej roli - jako babcia.

- To jest dla mnie najważniejsze, że mam wnuki. Jestem w nich zakochana po uszy, ale moje dzieci są równie zajęte, jak ja i to jest niesamowite. To oni często nie mają dla mnie czasu, a nie ja dla nich. Kolejny wnuk pojawi się w lipcu - powiedziała nagle restauratorka, w rozmowie z Plejadą.

Z całą pewnością dla gwiazdy jest to niezwykle ważny moment. Zwłaszcza że będzie to pierwsze dziecko jej syna Tadeusza.

"Między sobą rozmawiają"

Magda Gessler dodała, że Lara udziela Tadeuszowi wielu rad. Rodzeństwo ma ze sobą świetny kontakt i często wymienia się doświadczeniami.

- Małgorzata jest wspaniałą przyszłą mamą, a Tadeusz zasuwa - podsumowała restauratorka, wspominając też o partnerce syna.

Najbliższe miesiące będą dla całej rodziny czasem oczekiwania na najmłodszego członka. Nie wiadomo jeszcze, czy syn Gessler zostanie tatą córki, czy syna. Nie zdradzono też, nad jakimi imionami zastanawiają się przyszli rodzice.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta