Lara Gessler nie planuje ochrzcić dzieci. Jasno mówi o powodach

Lara Gessler nie planuje ochrzcić dzieci. Jasno mówi o powodach

Lara Gessler nie planuje ochrzcić dzieci
Lara Gessler nie planuje ochrzcić dzieci
Źródło zdjęć: © AKPA
26.04.2023 13:39, aktualizacja: 26.04.2023 17:03

Lara Gessler jest mamą dwójki dzieci - córki Neny i syna Bernarda. Razem z mężem Piotrem Szelągiem zdecydowali, że nie ochrzczą swoich dzieci. W najnowszej rozmowie opowiedziała o powodach tej decyzji.

Lara Gessler jest młodszą córką jednej z najpopularniejszych restauratorek w Polsce - Magdy Gessler. Z gastronomią związany był też jej ojciec Piotr Gessler, nic więc dziwnego, że także i Lara swoją karierę związała z tą branżą, spełniając się jako współwłaścicielką rodzinnej restauracji "U Fukiera" i cukierni "Słodki Słony".

Oprócz tego wydała dwie książki kucharskie i aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Od kilku lat funkcjonuje także w polskim show-biznesie, regularnie pojawiając się na różnych eventach.

Lara Gessler nie ochrzci dzieci. Podała powody

Po rozwodzie z pierwszym mężem, Lara Gessler wyszła za Piotra Szeląga, z którym doczekała się dwójki dzieci. Już jakiś czas temu przyznała, że nie zdecydowali się na to, by ochrzcić swoje pociechy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pytana o przyczyny takiej decyzji, w rozmowie ze "Światem Gwiazd" powiedziała, że po prostu ani ona, ani jej mąż nie są osobami wierzącymi i chrzest nie byłby szczery. Jej zdaniem, wadą Kościoła jest jego "zastanie kulturowe".

Dodała jednak, że jeśli dzieci będą chciały świadomie przystąpić do tej insytucji, zgodzi się na to z radością pod warunkiem, że wcześniej się z nią zapoznają. - Gdyby się doszkoliły, faktycznie wierzyły, to nie ma żadnego problemu - powiedziała.

Taką babcią jest Magda Gessler

Pociechy córki od czasu do czasu pojawiają się na Instagramie ich babci - Magdy Gessler, która nie ukrywa, że jest zakochana we wnukach. W najnowszym wywiadzie Lara stwierdziła, że jej znana z wyjątkowego temperamentu i żywiołowości mama jest "szaloną" babcią.

- Jest w wiecznym niedosycie jeśli chodzi o widzenie swoich wnuków, więc to dobrze. Myślę, że to będzie ciekawe mieć taką babcię. Trochę łatwiej będzie mieć taką babcię niż mamę - przyznała szczerze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta