ycipk-3xiywp

Porównano zasięgi Meghan Markle i Kate Middelton. Ich profile na Instagramie są warte miliony

Meghan Markle i Kate Middleton to jedne z najbardziej znanych kobiet na całym świecie. Ich profile na Instagramie generują ogromne zasięgi. To prawdziwa gratka dla projektantów mody, którzy korzystają z "efektu księżnej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Porównano profile  księżnych w mediach społecznościowych
Porównano profile księżnych w mediach społecznościowych (Getty Images)
ycipk-3xiywp

Kiedy któraś z księżnych pojawi się w miejscu publicznym, oczy i aparaty wszystkich są zwrócone tylko na nią. Wiele kobiet inspiruje się członkiniami rodziny królewskiej, dlatego, kiedy księżna coś założy, zazwyczaj chce nosić to cały świat. To zjawisko jest nazywane "efektem księżnej".

"Efekt księżnej"

Brytyjscy specjaliści od Social Mediów ustalili, że Kate Middleton i Meghan Markle zwiększyły w tym roku sprzedaż marek odzieżowych o co najmniej 1,8 mln funtów, czyli ponad 5 milionów złotych. Wystarczyło, że tylko zdradziły, skąd jest kreacja, którą mają na sobie.

ycipk-3xiywp

Porównanie księżnych

Naukowcy z London Institute of Photography porównali profile księżnych i okazało się, że Maghan bije księżną Cambridge na głowę. Była aktorka "Suits" okazała się więcej "warta" dla projektantów, zwiększając sprzedaż o ponad 5,5 miliona złotych, podczas gdy Kate "zaledwie" o 2 miliony złotych. Specjaliści zauważyli również, że Maghan Markle zdecydowanie częściej publikuje zdjęcia solo niż Kate. Posty byłej aktorki zbierają również dwa razy więcej polubień i komentarzy.

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Socha

ycipk-3xiywp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xiywp

ycipk-3xiywp
ycipk-3xiywp