Blisko ludziPortal randkowy dla brzydali świętuje pierwsze zaręczyny

Portal randkowy dla brzydali świętuje pierwsze zaręczyny

Portal randkowy dla brzydali świętuje pierwsze zaręczyny
Źródło zdjęć: © theuglybugball.com

02.11.2010 23:21, aktual.: 01.03.2022 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

„Jeśli jesteś jedną z milionów osób, które nie lubią tego, co widzą w lustrze, to miejsce jest dla Ciebie!” - to hasło portalu randkowego... dla brzydkich ludzi. The Ugly Bug Ball przeznaczone jest dla osób „estetycznie upośledzonych”. Działa już w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Kanadzie i w USA.

„Jeśli jesteś jedną z milionów osób, które nie lubią tego, co widzą w lustrze, to miejsce jest dla Ciebie!” - to hasło portalu randkowego... dla brzydkich ludzi. The Ugly Bug Ball przeznaczone jest dla osób „estetycznie upośledzonych”. Działa już w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Kanadzie i w USA. Brytyjska strona odnotowała właśnie pierwszy sukces – para „brzydali”, która spotkała się dzięki portalowi, bierze ślub!

Tom Clifford i Janine Walke zalegalizują swój związek w grudniu. Do upewnienia się, że są dla siebie stworzeni wystarczyło im kilka e-maili, cztery randki i odkrycie wspólnego hobby (kochają „śmietnikowe” jedzenie i mrożonki). „Mam twarz, na widok której dzieci zaczynają płakać, ale piękno dla każdego oznacza co innego, mam więc nadzieję, że mnie pokochasz” napisał Tom w swoim pierwszym liście. Jego przerażająca aparycja nie wystraszyła Janine, która stwierdziła, że z adoratora wprawdzie żaden Brad Pitt, „ale ze mnie również nie jest Angelina Jolie”. Teraz para planuje ceremonię zaślubin, a portal podarował im w prezencie podróż poślubną do Walii.

Strona The Ugly Bug Ball powstała jako odpowiedź na internetowe portale społecznościowe dla osób atrakcyjnych, typu słynne BeautifulPeople.com. Tam użytkownikom stawiane są wysokie warunki, a ich zdjęcia poddawane są specjalnej weryfikacji. Tutaj wystarczy, że ktoś stwierdza, że jest brzydki, loguje się, zamieszcza swoje zdjęcie. A potem czeka na odzew od kogoś równie „estetycznie upośledzonego”.

„Połowa uczestników randek w Wielkiej Brytanii nie należy do ładnych, więc zamiast marnować czas i zarzucać wędkę w małym stawie pełnym piękna, zanurkuj w oceanie brzydali, tam masz większy wybór”, zachęcają twórcy strony. Dodają także, że osoby piękne są z reguły płytkie i niezbyt miłe, za to brzydale są lojalni i sympatyczni. Poza tym, kiedy zdobędziesz już nieatrakcyjnego partnera, możesz odetchnąć z ulgą – przecież nikt ci go nie odbije...

Póki co strona kwitnie, ma coraz więcej użytkowników – 1500 osób zarejestrowało się w zaledwie kilka dni po tym, jak portal wystartował.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także