GwiazdyPoruszające wyznanie Maffashion. "On miał prezerwatywę, ja nic nie wiedziałam"

Poruszające wyznanie Maffashion. "On miał prezerwatywę, ja nic nie wiedziałam"

Poruszające wyznanie Maffashion. "On miał prezerwatywę, ja nic nie wiedziałam"
Karolina Błaszkiewicz

15.08.2018 14:10, aktual.: 15.08.2018 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Chłopak miał prezerwatywę, ja nic nie wiedziałam o antykoncepcji i zakażeniach przenoszonych drogą płciową" – mówi o swoim pierwszym razie Julia Kuczyńska, czyli Maffashion. Na to wyznanie zdobyła się w ramach kampanii Anji Rubik #SexEdPL.

Julia Kuczyńska przyznała, że jako nastolatka nie rozmawiała z rodzicami o seksie. "Nawet gdy w filmie, który wspólnie oglądaliśmy, pojawiały się sceny rozbierane, zawsze towarzyszyło temu ogólne zawstydzenie" – wspomina. Jej relację można przeczytać na instagramowym profilu akcji #SexEdPL.

Dziś Maffashion jest po 30-tce i nie wstydzi się już podejmować intymnych tematów. Długo jednak nie potrafiła się przełamać. Z opowieści blogerki dowiadujemy się, jak wyglądała edukacja seksualna w jej szkole. "Kiedyś na lekcji WDŻ przyszła nauczycielka, wydukała coś o budowie ciała człowieka, potem rozdała podpaski – i to tyle" – czytamy.

Kuczyńska zauważa, że ona ani jej koleżanki nie miały pojęcia, czym jest antykoncepcja ani że seks bez zabezpieczeń jest groźny. Ona przeżyła swój pierwszy raz, gdy skończyła 19 lat. "Byłam zakompleksiona, nie czułam się pewnie w swoim ciele" – przyznaje. Jej chłopak sprawił, że zapomniała o kompleksach.

"Był starszy. Dobrze go poznałam i kochałam. (…) Byliśmy razem 4 lata. Podjęłam świadomą decyzję, że chcę to zrobić razem z nim" – opowiada Maffashion i szczerze dodaje, że miał prezerwatywę, a ona "nic nie wiedziała o antykoncepcji i zakażeniach przenoszonych drogą płciową". "Do ginekologa poszłam dopiero po tym, jak rozpoczęliśmy współżycie" – dowiadujemy się.

Julia Kuczyńska swoją opowieścią po raz drugi wsparła kampanię #SexEdPL Anji Rubik. Top modelce zależy na poszerzeniu wiedzy seksualnej wśród młodych. Wkrótce na rynku pojawi się jej książka, będąca zapisem rozmów o seksie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (297)