Trwa ładowanie...
d1tilw0
Moda

Poślubiła samą siebie. Może wyznaczyć nowy trend dla kobiet

Po wyjątkowo bolesnym rozstaniu z partnerem, Linda Doktar z Australii postanowiła w nietypowy sposób pójść do ołtarza. Przysięgła miłość, wierność i uczciwość małżeńską samej sobie. W ten sposób pokazała, że mężczyźni nie są potrzebni nawet do ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podczas ceremonii wypowiadała słowa przysięgo do lustra
Podczas ceremonii wypowiadała słowa przysięgo do lustra (East News)
d1tilw0

Doktar jest tzw. życiowym trenerem, który pomaga ludziom pokochać samych siebie i radzi, jak podnieść się po rozstaniu. 34-latka powiedziała sobie "Tak" na plaży w Walentynki ubiegłego roku. Dzisiaj, gdy coraz więcej związków się rozpada, media podjęły temat na nowo. Być może, ze względu na pośpiech i braku czasu na relacje międzyludzkie, jesteśmy świadkami powstawania nowego trendu. Przynajmniej rozwodów będzie mniej.

Podczas ceremonii wypowiadała słowa przysięgę do lustra, a towarzyszyli jej najbliżsi przyjaciele. Jak sama napisała na swoim profilu: "Wczoraj przeżyłam najpotężniejszą miłość do samej siebie i małżeństwo znane ludziom - to obietnica kochania, wyróżniania i szanowania duszy dzisiaj, jutro i zawsze. Wczoraj podjęłam dezycję, żeby być własną bratnią duszą i najlepszym przyjacielem".

Poślubianie samego siebie, zwane soligamią, nie jest oficjalnie legalne w Australii, ale postrzega sie to jako symboliczne wydarzenie. Doktar została zainspirowana do podjęcia tej decyzji po tym jak jej bliska przyjaciółka Emmajane Love zrobiła to samo na Bali. Czyżby wyznaczały kolejny trend dla niezależnych kobiet?

d1tilw0

Podziel się opinią

Share
d1tilw0
d1tilw0