SamodbałośćPouczał je na temat skąpych strojów kąpielowych. Nagranie ma 2,5 miliona wyświetleń

Pouczał je na temat skąpych strojów kąpielowych. Nagranie ma 2,5 miliona wyświetleń

Nastolatki nagrały incydent z plaży
Nastolatki nagrały incydent z plaży
Źródło zdjęć: © PAP | Adam Warżawa

10.09.2021 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nagranie zamieszczone przez młodą dziewczynę na TikToku stało się absolutnym viralem. Mężczyzna poucza na nim ją i jej koleżanki na temat strojów kąpielowych, jakie postanowiły założyć na plażę.

Nadal żyjemy w czasach, kiedy za swój wygląd lub strój możemy zostać ostro skrytykowani nawet przez zupełnie obce nam osoby. Taka sytuacja przydarzyła się grupie dziewczyn ze Stanów Zjednoczonych, które postanowiły spędzić dzień na plaży. Spokojny wypoczynek przerwał jednak mężczyzna, który bez ogródek zwrócił im uwagę. Postanowił skomentować stroje kąpielowe, które miały na sobie. Na plaży przebywał w towarzystwie narzeczonej oraz kilkuletniej córki. 

Skończyło się na potyczkach słownych 

Zupełnie nieznany nastolatkom mężczyzna zaczął je pouczać, że ich stroje kąpielowe są za skąpe i że powinny zwrócić uwagę na bawiące się na plaży dzieci. Porównał również ich wygląd do... aktorek występujących w filmach pornograficznych. Twierdził, że za pomocą kusych strojów szukają atencji innych. Jego zdaniem dziewczyny powinny były ubrać się skromnie, najlepiej w jednoczęściowy kostium kąpielowy. W pewnym momencie zaczął także powoływać się na religię.

"Jeśli lud Boży nie powstanie, to wszystko pójdzie na marne, stoczymy się, ponieważ nie ma moralności. Nadejdzie dzień, w którym będziecie musiały stanąć twarzą w twarz z Bogiem" – powiedział oburzony mężczyzna. 

Młode plażowiczki postanowiły nie dać się bezpodstawnie krytykować i poinformowały mężczyznę, że jeśli ma problem z ich ubiorem, może po prostu nie spoglądać w ich kierunku Nie kryły także, że wywód plażowicza je rozbawił. Odpowiedziały także, że Bóg zabronił przecież osądzać innych. Natomiast jedna z nastolatek stwierdziła, że jest ateistką. 

Nagranie zyskuje na popularności 

Całe zajście jedna z dziewczyn uwieczniła na telefonie i opublikowała na TikToku. Pierwsza część nagrania ma obecnie 2,5 miliona wyświetleń, natomiast drugą zobaczyło 1,2 miliona osób. Wideo doczekało się także wielu komentarzy, również ze strony polskich użytkowników platformy. "Jeszcze jakby były całkiem nago, to mogłabym zrozumieć rodziców dzieci, ale tak to o co chodzi. Ludzie opamiętajcie się" – napisał pod filmikiem jeden z nich. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (344)
Zobacz także