GwiazdyPoznaj golarkę Philips Series 9000 - weź udział w konkursie!

Poznaj golarkę Philips Series 9000 - weź udział w konkursie!

Poznaj golarkę Philips Series 9000 - weź udział w konkursie!
Źródło zdjęć: © Philips/materialy prasowe
07.11.2014 12:00, aktualizacja: 16.01.2015 16:09

Konkurs! Wygraj jedną z trzech nowoczesnych golarek Phillips series 9000 dla Twojego mężczyzny! Wystarczy, że odpowiesz na nasze pytanie.

Konkurs! Wygraj jedną z trzech nowoczesnych golarek Phillips series 9000 dla twojego mężczyzny! Wystarczy, że odpowiesz na nasze pytanie.

Od teraz dzięki marce Phillips twój mężczyzna może się cieszyć jeszcze większą precyzją golenia, a ty możesz wygrać dla niego golarkę elektryczną series 9000.

Każdego dnia mężczyźni stają w obliczu tego samego wyzwania – uzyskać możliwie jak najdokładniejszy efekt golenia. Mężczyźni chcą cieszyć się idealnie gładką skórą, ale zależy im również na tym, aby świetnie wyglądać – to dodaje im pewności siebie. Dzięki golarkom Philips series 9000 marka Philips zrewolucjonizowała segment golarek elektrycznych w celu zapewnienia idealnego i jak dotąd najbardziej precyzyjnego golenia, nie rezygnując z wygody użytkowania.

Aby usunąć włoski z trudno dostępnych miejsc, szczególnie tam, gdzie rosną one w różnych kierunkach, mężczyźni często muszą golić to samo miejsce na twarzy lub szyi kilka razy, co zwiększa wrażliwość skóry, powoduje podrażnienia i w efekcie wywołuje frustrację.

Golarka Philips series 9000 wyposażona jest w technologię ContourDetect, która rozpoznaje każdy kształt twarzy i dopasowuje się do niego na 8 różnych sposobów, zapewniając mężczyznom bardzo precyzyjne efekty golenia. Golarki wyposażone są także w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają najbardziej przylegające włoski. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20 procent więcej włosków w każdym ruchu.

Personalizacja ustawieńpozwala zaś mężczyznom na dostosowanie tryby pracy golarki do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi.

Aby wygrać dla swojego mężczyzny jedną z trzech golarek Philips series 9000, odpowiedz na nasze poniższe pytanie konkursowe:
Któremu facetowi znanemu z telewizji zgoliłabyś zarost (podaj powód) i dlaczego golarka series 9000 to świetny prezent dla twojego faceta?

Wyniki konkursu:

* Daria Ceplin*
Pierwsza myśl - Prokop! Marcin Prokop. Dlaczego? bo jako nieliczny z grona polskich celebrytów zrobiłby to bez mrugnięcia okiem. Jeśli zostałby o to poproszony. Drugi powód to taki, że ma podobny zarost do mojego przyszłego męża. A że szykujemy się do jednego z najpiękniejszych dni w naszym życiu ciekawa jestem jakby wyglądał bez zarostu :-) I to jest jednocześnie odpowiedź na pytanie dlaczego to świetny pomysł na prezent dla mojego faceta. Mając tę golarkę mam narzędzie, żeby go do tego przekonać :-)

Edyta Grondys-Taratajcio
Myślę że nie lada wyzwaniem byłoby ogolenie zarostu Mameda Khalidova. Mężczyzna z tego typu urodą i intensywnym zarostem musi na pewno poświęcać na golenie o dużo, dużo za dużo czasu. Tego typu 'problem' golarski ma również mój mąż, który poświęca na golenie swego zarostu blisko godzinę, okupując łazienkę i doprowadzając tym samym całą rodzinę do szału. Jest szansa że nowa golarka series 9000 mogłaby ułatwić nam wszystkim życie: mężowi skrócić męki golarskie a nam domownikom ułatwić dostęp do wspólnej łazienki.

Moja opinia o produkcie?
Golarka sprawiła ogromną radość (prezent jak najbardziej trafiony). W użytkowaniu również sprawdza się w 100%. Małżonek chwali sobie ogromnie precyzję golenia (w przypadku pracy nad jego twardym i gęstym zarostem - to rzadkość). Reszta rodziny również ogromnie docenia dużo krótszy czas okupowania przez męża, naszej wspólnej łazienki.

Anna Śliwińska
Niekiedy miałabym ochotę zgolić zarost Świętemu Mikołajowi, jednak zdaję sobie sprawę, że mógłby być to zbyt wielki szok dla wielu ludzi. Nie tylko dzieci. Jednak byłoby to na pewno ciekawe doświadczenie. zobaczyć go bez zarostu, podczas gdy całe życie funkcjonował jako człowiek z białą brodą i wąsami. A jeśli chodzi o szołbiz, szczególnie polski, to nachodzą mnie takie myśli, gdy widzę Huberta Urbańskiego. Podczas, gdy uchodziło mu to podczas i zaraz po rozwodzie, teraz zaświadcza tylko o tym, co było i za każdym razem przypomina mnie tą nie koniecznie chwalebną dla niego historię. Uważam, że ta golarka byłaby dobrym rozwiązaniem dla mojego mężczyzny, gdyż nie dość, że jego zarost rośnie w każdym możliwym kierunku, to w dodatku jest naturalnym rudzielcem, a co za tym idzie, ma wrażliwą skórą. Jest to nieuniknione, gdy goli się co najmniej raz dziennie i podrażnia skórę twarzy i szyi.

Moja opinia o produkcie?
Golarka bardzo fajna. Po jej zastosowaniu niemalod razu zniknęło podrażnienie spowodowane goleniem maszynką manualną. Goli bardzo dokładnie, niemal "po wojskowemu", nie ma problemów z włosem rosnącym w różnych kierunkach. Generalnie bardzo polecam. Dodatkowo plusem jest bardzo łatwe czyszczenie jej.

W przypadku wygranej, prosimy o podzielenie się swoją opinią o produkcie.
Prosimy również o zapoznanie się z treścią regulaminu konkursu.

Więcej informacji o golarce znajdziesz klikając w ten link.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także