Trwa ładowanie...

Poznali się na planie filmowym. Skomplikowana sytuacja rodzinna nie była w stanie ich rozdzielić

Między Małgorzatą Foremniak i Waldemarem Dzikim zaiskrzyło na planie serialu "Na dobre i na złe". Reżyser był wówczas mężem Darii Trafankowskiej, serialowej Danusi. Mimo niezręczności, relacje między całą trójką były poprawne.
Share
Małgorzata Foremniak, Waldemar Dziki
Małgorzata Foremniak, Waldemar DzikiŹródło: East News
d4eojcr

Małgorzata Foremniak miała za sobą nieudane małżeństwo ze szkolną miłością Tomaszem Jędruszczakiem. Waldemar Dziki, kiedy poznał młodą aktorkę, był związany z Darią Trafankowską. Panie grały razem w kultowym serialu. Skomplikowana relacja rodzinna nie przeszkodziła parze w budowaniu związku. Jak wspominała Foremniak, zaczął się od przyjaźni, później przyszła miłość.

Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki – historia związku

Para wzięła ślub w 1998 roku. Po siedmiu latach ich drogi się rozeszły. Pierwsza żona Dzikiego, Daria Trafankowska po rozstaniu z mężem nigdy nie wypowiadała się źle ani o nim, ani o jego nowej partnerce. Podobno panie się wcześniej przyjaźniły. Rozwód rodziców nie wpłynął też negatywnie na syna Dzikiego i Trafankowskiej, Wita. Mówił, że był przyzwyczajony, że taty nie ma w domu. Jego odejście nie zrobiło mu różnicy - mówił w wywiadach.

d4eojcr

Za to związek Foremniak i Dzikiego rozwijał się coraz bardziej. Para podjęła w którymś momencie decyzję o adopcji dwójki dzieci. Nie uniknęli jednak kryzysu. Nadmiar obowiązków i pęd za karierą sprawił, że zaczęli się oddalać. Rozstanie przypieczętował płomienny romans Małgorzaty Foremniak z Rafałem Maserakiem na planie "Tańca z Gwiazdami" w 2005 roku.

Papiery rozwodowe Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki podpisali jednak dopiero w 2011 roku. Mimo rozstania nadal mieli o sobie nawzajem dobre zdanie i pozostali w poprawnych relacjach. "Bycie w związku, który się rozpada, który nic już nie wnosi, a raczej zabiera, to ten moment, kiedy pojawia się decyzja o zmianie" - mówiła Małgorzata Foremniak w wywiadzie dla magazynu "Olivia".

Po rozwodzie obydwoje starali się ułożyć sobie życie u boku innych partnerów. W 2016 roku Waldemar Dziki zmarł po walce z nieuleczalną chorobą.

d4eojcr

Joanna Przetakiewicz podpowiada jak poprawić sobie nastrój, nie tylko w Święta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4eojcr

Podziel się opinią

Share
d4eojcr
d4eojcr