ycipk-4816q4

Priyanka Chopra bała się o Nicka Jonasa. Sprawdzała go co noc

Priyanka Chopra w ostatnim wywiadzie przyznała, że na początku związku z Nickiem Jonasem, musiała wstawać w środku nocy i sprawdzać, czy wszystko z nim w porządku. Jonas ma cukrzycę typu 1.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Priyanka Chopra i Nick Jonas nie przejmują się dzielącą ich różnicą wieku
Priyanka Chopra i Nick Jonas nie przejmują się dzielącą ich różnicą wieku (Getty Images)
ycipk-4816q4

Nick Jonas ma cukrzycę typu 1, co oznacza, że jego ciało produkuje bardzo mało albo wcale insuliny, przez co musi przyjmować leki. Priyanka Chopra przyznała, że zajęło chwilę przyzwyczajenie się do tej sytuacji. Zwyczajnie martwiła się o 10 lat młodszego partnera. - Często wstawałam w środku nocy tylko po to, żeby sprawdzić, czy nic mu nie jest - wyjaśniła w ostatnim wywiadzie aktorka z Indii.

Nick Jonas - cukrzyca

ycipk-4816q4

Chopra po jakimś czasie zrozumiała, że jej mąż doskonale wie, co robi - od czasu diagnozy, a usłyszał ją w wieku 13 lat, potrafi sobie radzić z cukrzycą. - Jest bardzo dobrze zorganizowany. W bardzo młodym wieku nauczył się o siebie dbać. Jest w tym bardzo zdyscyplinowany. Ma wszystko rozpisane co do minuty - opowiadała z dumą żona wokalisty. - Mimo choroby żyje pełnią życia. Niczego sobie nie odmawia. Uprawia sport, jeździ w trasy koncertowe. Ma wspaniałe życie. Bardzo mnie inspiruje - dodała.

Priyanka Chopra-Jonas przypomniała, że jej mąż założył fundację Beyond Type 1, by pomagać osobom, które są w takiej sytuacji jak on. - Nawet jeśli chorujesz na cukrzycę typu 1, możesz robić to, czego najbardziej pragniesz - podkreśliła.

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

ycipk-4816q4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4816q4

ycipk-4816q4
ycipk-4816q4