GwiazdyProducenci poprosili Katarzynę Dowbor o zmianę wyglądu. Tak zareagowała

Producenci poprosili Katarzynę Dowbor o zmianę wyglądu. Tak zareagowała

Katarzyna Dowbor nie zgodziła się na przefarbowanie włosów
Katarzyna Dowbor nie zgodziła się na przefarbowanie włosów

26.06.2022 09:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor od lat jest gwiazdą telewizji. Dziennikarka i prezenterka, obecnie najbardziej znana z programu "Nasz nowy dom" w telewizji Polsat, wspomina, że producenci mieli do niej nietypową prośbę dotyczącą zmiany wyglądu. Jej reakcja była jednak stanowcza.

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej telewizji. Do 2013 roku była prezenterką w Telewizji Polskiej, później związała się z Polsatem, gdzie prowadzi hitowy program pt. "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor o farbowaniu włosów. Zalecili jej to producenci programu

Jedną z charakterystycznych cech Katarzyny Dowbor są bujne rude włosy. Okazuje się, że w pewnym momencie kolor mógł się zmienić - zaproponowali to producenci jednego z programów, przy których kiedyś pracowała. Nie zgodziła się jednak na taką zmianę, ponieważ nie widziała z niej żadnej korzyści dla show.

- To nie była produkcja programu "Nasz nowy dom", i to było bardzo dawno temu - opowiadała w wywiadzie dla Jastrząb Post. - Ja jestem zgodnym człowiekiem i jeżeli widzę, że coś ma sens i prosi się mnie o coś, co będzie dobre dla programu czy dla stacji, to ja to robię. Ale jeżeli widzę, że przefarbowanie moich włosów na inny kolor nic nie zmieni w programie ani nie poprawi oglądalności, to po prostu tego nie robię.

Katarzyna Dowbor nie chciała przefarbować włosów. "Jest moją pieczątką"

Katarzyna Dowbor wyjaśniła również powody, przez które nie zdecydowała się na zmianę koloru włosów.

- Uważam, że mój kolor włosów jest moją pieczątką i dzięki temu, że nigdy nie majstrowałam przy wyglądzie, to często dostawałam maile i listy, w których wiele dziewczynek z rudymi włosami i z piegami poczuło się lepiej tzn. zrozumiały, że to wcale nie znaczy, że jak się nie ma blond, albo czarnych włosów, to jesteś gorszym czy innym - wytłumaczyła reporterce Jastrząb Post.

Podkreśliła też, że sama nigdy nie myślała o farbowaniu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)