ycipk-23se0a

Przeanalizowano mowę ciała Elżbiety. Wiadomo, co myśli o Meghan i Kate

Choć trudno uciec od plotek o konfliktach wśród członków rodziny królewskiej, ich mowa ciała zawsze wiele zdradza. Specjalistka w tej dziedzinie przyjrzała się królowej Elżbiecie i wyjawiła, co tak naprawdę myśli o Kate i Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała postawę królowej Elżbiety
Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała postawę królowej Elżbiety (ONS.pl)
ycipk-23se0a

Ekspertka od mowy ciała Judi James przeanalizowała pozy i zachowania królowej Elżbiety względem żon jej ukochanych wnuków – księżnej Kate i księżnej Meghan.

Zdaniem James królowa traktuje księżną Cambridge jak równą sobie. W przeciwieństwie do Meghan, która jest dla niej jak "dziecko".

Zobacz także: Meghan Markle ustawiono z boku. Ekspertka od mowy ciała nie ma wątpliwości

ycipk-23se0a

– Z mowy ciała Kate i Elżbiety jednoznacznie wynika, że się przyjaźnią, tak jak przystało na królową i przyszłą następczynię tronu – wyjaśnia James. Specjalistka nawiązała do zdjęć, na których królowa i Kate podróżują samochodem przykryte jednym kocem.

Jej zdaniem to nie tylko uroczy gest, a sygnał świadczący o ich bliskiej relacji, widocznej również w ich posturze. Nawet jeśli na siebie nie patrzą, poruszają się synchronicznie, a jednocześnie swobodnie.

Meghan, w przeciwieństwie do Kate, nie jest traktowana przez Elżbietę jak żona przyszłego króla Wielkiej Brytanii.

ycipk-23se0a

– Kate i królowa wysyłają sygnały świadczące o przyjaźni. Meghan i Elżbieta wyglądają raczej jak babcia z wnuczką – komentuje James. Nazywa księżną Sussex "chichoczącym dzieckiem", na które królowa patrzy z pobłażliwością.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #11 pytań do prywatnych detektywów

ycipk-23se0a
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-23se0a

ycipk-23se0a
ycipk-23se0a