Przerwał wesele w Chinach. Panna młoda skompromitowana przed ołtarzem

Przerwał wesele w Chinach. Panna młoda skompromitowana przed ołtarzem

Zemsta pana młodego
Zemsta pana młodego
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok | @koolprince33
23.02.2024 09:45, aktualizacja: 23.02.2024 12:36

Para z Chin zafundowała swoim gościom weselnym niemałą rozrywkę. Pan młody zapragnął odegrać się na swojej niewiernej partnerce. Popularny filmik na nowo krąży po sieci i bije rekordy popularności.

Spektakularna zemsta niedoszłego męża zadziwiła wszystkich. Po rozpoczęciu ceremonii przeszedł do swojego niecnego planu. Całość uchwyciły kamery gości.

Nagranie, które w 2019 roku trafiło do sieci, teraz na nowo bije rekordy popularności.

Zemścił się na niewiernej narzeczonej

Uroczystość odbyła się w Fujian w południowo-wschodnich Chinach. Para idzie do ołtarza, a nikt z gości nie spodziewa się jeszcze, co za chwile pojawi się na wielkim ekranie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Młodzi stoją na środku, a za ich plecami na dużym projektorze puszczany jest film. Początkowo pojawiają się migoczące serduszka. Nagle następuje niespodziewany zwrot akcji. Na ekranie ukazuje się wideo z panną młodą w roli głównej. Nagranie z ukrytej kamery, którą mężczyzna zamontował w sypialni, jest jednocześnie dowodem zdrady panny młodej, której dopuściła się z mężem swojej siostry.

"Czy naprawdę myślałaś, że o tym nie wiedziałem?" - spytał oskarżająco pan młody, popychając swoją niedoszłą żonę. Z kolei kobieta rzuciła w niego bukietem kwiatów. Do ceremonii ostatecznie nie doszło.

Odkrył zdradę. Dokładnie zaplanował zemstę

Jak wynika z informacji, do których dotarł portal Asia One, zakochani zaręczyli się po dwuletnim związku, na sześć miesięcy przed ślubem.

Mężczyzna zdawał się nie ufać swojej partnerce i podejrzewał, że dziewczyna go zdradza. Założył więc ukrytą kamerę w ich mieszkaniu i nagrał coś, co zupełnie go załamało. Niestety, jego najgorsze przypuszczenia się potwierdziły.

Okazało się, że panna młoda romansowała z mężem swojej siostry, która była w zaawansowanej ciąży.

Film na TikToku uzyskał już 18,3 mln wyświetleń, 2,1 mln wyświetleń i dziesiątki tysięcy komentarzy.

"Po co marnował tysiące na wesele, skoro wiedział, że do niego nie dojdzie?" - zastanawia się jeden z internautów. "Może namówił jej rodziców do pokrycia kosztów. To byłaby zemsta idealna" - odpowiada drugi.

Źródło artykułu:WP Kobieta