UrodaPrzeszła przed ślubem prawdziwą metamorfozę. 50-latka nie pożałowała

Przeszła przed ślubem prawdziwą metamorfozę. 50‑latka nie pożałowała

Metamorfoza (TikTok)
Metamorfoza (TikTok)
oprac. KOH

21.12.2021 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

50-letnia Amerykanka zdecydowała się na prawdziwą rewolucję tuż przed planowanym ślubem. Kobieta poddała się nie lada metamorfozie, której efekt zrobił w sieci niezłą furorę. Zresztą, przekonajcie się sami.

To jak wyglądamy i czujemy się, spoglądając w lustro, ma bez wątpienia wpływ na nasze samopoczucie. Warto mieć jednak świadomość istotnego faktu, że za sprawą zakupu nowej torebki, czy kolejnej wizyty u fryzjera, kosmetyczki, a nawet chirurga plastycznego, nie pokochamy siebie.

Zaskakujące metamorfozy

Dbanie o swoje ciało i ducha, a co najważniejsze chwila wytchnienia mają jednak pozytywny wpływ na postrzeganie samej siebie. O tym zresztą przekonują się bohaterki relacji Tiktokerki o nicku fabiosa.usa.

Artystka jest odpowiedzialna za niesamowite metamorfozy, które realizuje zaledwie w jeden dzień. Tiktokerka sprawia, że nawet najmniej optymistyczni klienci zaczynają się ponownie uśmiechać. - Kocham sprawiać, że ludzie się śmieją. To moja pasja - stwierdza twórczyni krótkich filmików, które robią w sieci prawdziwą furorę.

Metamorfoza przyszłej panny młodej

Ostatnio fabiosa.usa zaprosiła do swojego studia 50-letnią kobietę, która zgodziła się na "przedślubną" metamorfozę. Jej włosy były niesamowicie zniszczone, a ona sama wydawała się być bardzo zmęczona i nieco zestresowana rychłą uroczystością.

Przyszła panna młoda w trakcie metaorfozy (TikTok)
Przyszła panna młoda w trakcie metaorfozy (TikTok)

Jakże inaczej kobieta czuje się, gdy spogląda na siebie po odbytej transformacji.

"Ta metamorfoza robi ogromne wrażenie. Efekt wow" - zachwyca się jedna z internautek. "Świetnie, piękna i gotowa na uroczystość panna młoda. Jeszcze tylko sukienka" - komentuje kolejna. "Ale różnica. Widać, że ta pani aż nabrała pewności siebie. Zupełnie inaczej się teraz na nią patrzy. Wygląda zjawiskowo" - podsumowuje inna.

A wam jak podoba się efekt metamorfozy przyszłej panny młodej?

Metamorfoza przyszłej panny młodej (TikTok)
Metamorfoza przyszłej panny młodej (TikTok)

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także