Blisko ludziPrzez 11 lat byli w związku bez seksu. Na zbliżenie nie pozwalała im otyłość

Przez 11 lat byli w związku bez seksu. Na zbliżenie nie pozwalała im otyłość

Przez 11 lat byli w związku bez seksu. Na zbliżenie nie pozwalała im otyłość
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Paulina Brzozowska

15.01.2018 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy można być w związku bez seksu? Zapewne można, ale większość z nas nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. I nic dziwnego, bo współżycie to bardzo ważna część każdej relacji, która scala i zbliża dwójkę ludzi. Czasami jednak wstrzemięźliwość nie jest podyktowana przekonaniami partnerów, ale stanowi absolutną konieczność. Tak było w przypadku Lee i Reny, którzy nie uprawiali seksu od 11 lat.

Poznali się w klinice leczenia otyłości, gdzie obydwoje zmagali się ze zbędnymi kilogramami utrudniającymi im życie. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, jednak na terenie placówki obowiązywał surowy zakaz intymnych relacji między pacjentami. Wtedy też zdecydowali się przerwać leczenie, mimo że do ich wymarzonej wagi było im jeszcze daleko.

Lee Sutton i Rena Kiser, bo tak nazywają się nasi bohaterowie, stworzyli udaną i szczęśliwą relację. W ich związku brakowało jednak jednego bardzo ważnego elementu – seksu. Tusza obojga uniemożliwiała im współżycie. Zakochani postanowili jednak, że to nie stanie na drodze ich szczęściu.

Jednak brak zbliżeń to nie jedyny problem, z jakim musieli się zmierzyć. Oboje doprowadzili się do stanu, który zagrażał ich życiu. On ważył 325 kg, a ona 200 kg. Nie byli nawet w stanie samodzielnie zadbać o swoją higienę.

Właśnie wtedy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęli kurację odchudzającą. Przeszli operację zmniejszenia żołądka i w sumie oboje zrzucili aż 250 kg!

Wynikami swojej ciężkiej pracy dzielą się na Facebooku, publikując regularnie postępy w diecie i treningach. Po 11 latach walki z otyłością udało im się rozpocząć współżycie. Na tym jednak nie koniec. Oboje zapowiadają, że zamierzają dalej pracować nad wymarzoną sylwetką i cieszyć się zdrowiem.

Pozostaje nam tylko trzymać za nich kciuki!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także