Trwa ładowanie...
d3vhtjc

Qczaj o konflikcie Krupińskiej i Chodakowskiej. "Zrobiło mi się przykro"

Qczaj odniósł się do konfliktu Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej. Trener uważa, że prawda zapewne leży po środku, mimo to nie ukrywa smutku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska ma 31 lat
Paulina Krupińska ma 31 lat (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d3vhtjc

Niedawno po emisji jednego z odcinków programu "Dance Dance Dance" doszło do spięcia pomiędzy Ewą Chodakowską, a Pauliną Krupińską. Trenerka uznała, że była Miss Polonia za mało się stara. "Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy" – mówiła.

Słowa te nie spodobały się Krupińskiej. Kiedy modelka odpadła z show, powiedziała, że "Dance Dance Dance" nie jest programem o tańcu. Konflikt gwiazd przybiera na sile, a panie konsultują się podobno już z prawnikami.

Do całej sprawy odniósł Daniel Qczaj, który przyjaźni się z Krupińską i Chodakowską. Trener w rozmowie z portalem "Jastrząb Post" stwierdził, że jego zdaniem prawda leży pośrodku. Dodaje również, że zaskoczyło go zachowanie innych uczestników show.

d3vhtjc

"Nie podoba mi się tylko jedna rzecz i to bardzo. To, jak się zachowują koledzy z programu. Bo Paulina ze mną pisała SMS-y i jest mi przykro, że znalazła się w tym wszystkim sama (...) Zrobiło mi się przykro, gdy zaczął się na nią jakiś dziwny hejt. Niefajnie, że ona nie ma wsparcia i nagle wszyscy się na nią rzucili" – powiedział.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

d3vhtjc

Podziel się opinią

Share

d3vhtjc

d3vhtjc