Trwa ładowanie...

Qczaj o konflikcie Krupińskiej i Chodakowskiej. "Zrobiło mi się przykro"

Qczaj odniósł się do konfliktu Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej. Trener uważa, że prawda zapewne leży po środku, mimo to nie ukrywa smutku.

Share
Qczaj o konflikcie Krupińskiej i Chodakowskiej. "Zrobiło mi się przykro"
Źródło: ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski
d1q1a8i

Niedawno po emisji jednego z odcinków programu "Dance Dance Dance" doszło do spięcia pomiędzy Ewą Chodakowską, a Pauliną Krupińską. Trenerka uznała, że była Miss Polonia za mało się stara. "Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy" – mówiła.

Słowa te nie spodobały się Krupińskiej. Kiedy modelka odpadła z show, powiedziała, że "Dance Dance Dance" nie jest programem o tańcu. Konflikt gwiazd przybiera na sile, a panie konsultują się podobno już z prawnikami.

Do całej sprawy odniósł Daniel Qczaj, który przyjaźni się z Krupińską i Chodakowską. Trener w rozmowie z portalem "Jastrząb Post" stwierdził, że jego zdaniem prawda leży pośrodku. Dodaje również, że zaskoczyło go zachowanie innych uczestników show.

d1q1a8i

"Nie podoba mi się tylko jedna rzecz i to bardzo. To, jak się zachowują koledzy z programu. Bo Paulina ze mną pisała SMS-y i jest mi przykro, że znalazła się w tym wszystkim sama (...) Zrobiło mi się przykro, gdy zaczął się na nią jakiś dziwny hejt. Niefajnie, że ona nie ma wsparcia i nagle wszyscy się na nią rzucili" – powiedział.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

d1q1a8i

Podziel się opinią

Share
d1q1a8i
d1q1a8i