Blisko ludziRadość Agnieszki Kaczorowskiej drażni niektórych fanów. Skrytykowali jej zdjęcia

Radość Agnieszki Kaczorowskiej drażni niektórych fanów. Skrytykowali jej zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Źródło zdjęć: © East News

02.03.2021 12:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska niedawno podzieliła się ze światem radosną nowiną. Tancerka spodziewa się drugiego dziecka. Celebrytka dostała ogrom gratulacji z powodu powiększającej się niebawem rodziny. Niektórzy zaś postanowili szukać dziury w całym i krytykują jej zdjęcia z ciążowym brzuszkiem.

Nie od dziś celebryci i gwiazdy Internetu muszą mierzyć się z hejtem. Wiele z nich bagatelizuje negatywne komentarze, inni starają się wchodzić w dyskusję z fanami. Tak zrobiła Agnieszka Kaczorowska, kiedy zarzucono jej, że niepotrzebnie podtrzymuje brzuch pozując do zdjęć.

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążą

Aktorka i tancerka ma niespełna dwuletnią córeczkę, a ostatnio poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Być może z tą nowiną poczekałaby jeszcze, ale dociekliwi i spostrzegawczy fani zaczęli się domyślać, że jest w ciąży.

Na łamach dwutygodnika aktorka potwierdziła tę informację. Teraz korzysta z ostatnich chwil większej swobody i odpoczywa w ciepłych krajach. Chętnie pozuje na plaży eksponując swoje ciało i pokazując, że jest w ciąży, m.in. trzymając się za brzuch.

Fani poirytowali się tym, że aktorka głaszcze jeszcze mały brzuch. Jedna z internautek napisała: "Naprawdę nie musisz tak nieustannie ostentacyjnie podtrzymywać tego brzucha, jak już wiesz, nie odpadnie".

Agnieszka Kaczorowska postanowiła zareagować. W odpowiedzi dodała: "Ale lubię, a nawet kocham, trzymać i głaskać, bo jest tam nowe życie". W jednym z wywiadów tancerka zdradziła, że nauczyła się dystansować od nieprzychylnych komentarzy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także