GwiazdyRadosław Majdan podzielił się uroczym zdjęciem z Heniem. Internauci wbili mu szpilę

Radosław Majdan podzielił się uroczym zdjęciem z Heniem. Internauci wbili mu szpilę

Radosław Majdan podzielił się uroczym zdjęciem z Heniem. Zwrócono mu uwagę na jedną rzecz
Radosław Majdan podzielił się uroczym zdjęciem z Heniem. Zwrócono mu uwagę na jedną rzecz
Źródło zdjęć: © AKPA
13.07.2022 07:59, aktualizacja: 13.07.2022 10:59

"Uwielbiam te nasze bajkowe wieczory" - napisał Radosław Majdan pod swoim nowym zdjęciem na Instagramie, na którym widać, jak razem z synkiem, Heniem, ogląda jego ulubione bajki. Choć całość wygląda bardzo "uroczo", internauci zwrócili Majdanowi uwagę na jeden szczegół.

Henryk Majdan, który urodził się w 2020 roku, jest oczkiem w głowie swoich rodziców - Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Dwuletni chłopiec często pojawia się zdjęciach publikowanych na profilach pary na Instagramie, które zawsze wzbudzają duże zainteresowanie obserwatorów. Na najnowszym zdjęciu Majdana internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Radosław Majdan na zdjęciu z synkiem

"Uwielbiam te nasze bajkowe wieczory" - czytamy pod zdjęciem Radosława Majdana na Instagramie. Widać na nim piłkarza, który spędza wspólne chwile z synem.

Musimy przyznać, że całość wygląda naprawdę "uroczo". Henio, który ma już dwa lata, rośnie jak na drożdżach i wciąż zdobywa serca fanów popularnej pary. Tym razem musiał podzielić się jednak zainteresowaniem, bo główną uwagę poświęcono czemuś innemu.

Internauci wbijają szpilę Majdanowi

Dlaczego? Wszystko przez jeden, drobny szczegół, którego Radosław Majdan nie odnotował, kiedy wstawiał zdjęcie z synkiem. Gdy ułożył sobie wygodnie nogi na podnóżku, oczom internautów ukazały się jego skarpetki. Nie do końca śnieżnobiałe. Normalnie pewnie nie zwrócono by na to uwagi, ale z racji "perfekcyjności" Małgorzaty Rozenek-Majdan, nie obeszło się bez złośliwości.

"Zdejmij skarpety", "Test białej skarpetki nie wyszedł dobrze" - czytamy w komentarzach.

Zła passa na tym się nie skończyła, bo uwadze jednej z obserwatorek nie umknął także smoczek małego Henia. Z tego też względu dała rodzicom Henia "dobrą radę": "Smoczek w tym wieku u dziecka to pewne problemy ze zgryzem. Opinia ortodonty".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.