Trwa ładowanie...
d4gr8h2

Rafał Zawierucha ma dziewczynę. Wiemy, kim jest Gabriela Bliźniuk

Rafał Zawierucha coraz częściej pojawia się w towarzystwie pewnej brunetki. Możemy zauważyć to m.in. na instagramowym koncie aktora. Okazuje się, że piękna dziewczyna to partnerka Zawieruchy, a połączyła ich wspólna pasja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Zawierucha - życie prywatne
Rafał Zawierucha - życie prywatne (ONS.pl)
d4gr8h2

Rafał Zawierucha – życie prywatne

O Rafale Zawierusze mówi się ostatnio dużo. Największy rozgłos przyniosła mu rola Romana Polańskiego w filmie "Pewnego razu w… Hollywood" Quentina Tarantino. O tym wydarzeniu wiedział niemal każdy Polak, a promocja zagranicznej produkcji sprawiła, że Zawierucha stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskiej branży filmowej.

d4gr8h2

Rafał Zawierucha – dziewczyna

Chociaż o zawodowych sukcesach Rafała Zawieruchy wiemy dużo, aktor nie wypowiada się zazwyczaj na temat swojego życia prywatnego. Czasami jednak uchyli rąbka tajemnicy na swoim instagramowym koncie. Właśnie tam coraz częściej zaczyna pokazywać swoją partnerkę – Gabrielę Bliźniuk. Możemy przypuszczać, że parę połączyła m.in. miłość do kina. Mężczyzna jest aktorem, a piękna Gabriela klapserką na planie. Oboje są więc w ciągłym otoczeniu kamer i filmowych ekip.

d4gr8h2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Amerykanie przecierali oczy ze zdumienia". Weteran wojenny o absurdach misji w Iraku:

d4gr8h2

Podziel się opinią

Share

d4gr8h2

d4gr8h2