Ranking "Najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie". Wybór zaskakuje?

Ranking "Najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie". Wybór zaskakuje?

Magda Gessler jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie
Magda Gessler jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie
Źródło zdjęć: © AKPA
27.03.2023 17:14, aktualizacja: 27.03.2023 17:30

Zna je niemal każdy. To nie tylko gwiazdy telewizji czy estrady, ale przede wszystkim influencerki, które prężnie prowadzą swoje konta w mediach społecznościowych. Kim są najbardziej wpływowe kobiety w polskim internecie? SeeBloggers i InfluTool przygotowali ranking.

SeeBloggers i InfluTool opublikowali właśnie raport polskich influencerów 2022 roku. Wskazali nazwiska, które w zeszłym roku cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników mediów społecznościowych. Przedstawiamy 10 Polek, które uplasowały się najwyżej w rankingu.

Nr 1: Anna Lewandowska

Najbardziej wypływową kobietą w polskim internecie jest Anna Lewandowska. Była karateczka na co dzień prowadzi kilka biznesów, jednak jej priorytetem jest zachęcanie ludzi do zdrowego i aktywnego stylu życia. Żonę Roberta Lewandowskiego śledzi na Instagramie ponad pięć mln osób.

Anna Lewandowska najbardziej wypływową kobietą w polskim internecie
Anna Lewandowska najbardziej wypływową kobietą w polskim internecie© AKPA | AKPA

Nr 2: Doda

Drugą najbardziej wypływową kobietą w polskim internecie jest Doda. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ od lat świetnie sobie radzi w rodzimym show-biznesie. Piosenkarka, autorka tekstów i producentka filmowa, może pochwalić się rzeszą fanów.

Doda jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie
Doda jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie© AKPA | AKPA

Nr 3: Martyna Wojciechowska

Podróżniczka, mama i dziennikarka – Martyna Wojciechowska zajęła trzecie miejsce w rankingu stworzonym przez SeeBloggers i InfluTool. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 2,1 mln osób. To właśnie tam chwali się kolejnymi podróżami na "kraniec świata", ale także dzieli się z obserwatorami chwilami z życia prywatnego.

Nr 4: Sanah

W ostatnich latach kariera Sanah nabrała ogromnego tempa. Nic więc dziwnego, że piosenkarka uplasowała się tuż za podium w rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie. Koncerty piosenkarki wyprzedają się błyskawicznie, a jej kolejne utwory stają się niemal natychmiast hitami.

Nr 5: Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zasłynęła rolą Pauli w "Rodzince.pl". Dziś może przebierać w rolach. Ostatnio skupiła się tworzeniu muzyki. Jej utwory "Omamy" lub "Nie muszę" zostały świetnie przyjęte przez publiczność.

Nr 6: Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz to nie tylko piosenkarka, ale także youtuberka. Na co dzień mama dwóch córeczek, jednak już za chwilę na świecie pojawi się jej trzecie dziecko. Na razie artystka skupiła się na życiu rodzinnym, czym chwali się w sieci.

Sylwia Przybysz jedną z najbardziej wypływowych kobiet w polskim internecie
Sylwia Przybysz jedną z najbardziej wypływowych kobiet w polskim internecie© AKPA | AKPA

Nr 7: Young Leosia

Young Leosia, a właściwie Sara Leokadia Sudoł zasłynęła dzięki wyzwaniu #hot16challenge2. Od tego czasu regularnie wydaje hit za hitem. Jest nie tylko raperką, ale także DJ-ką, a na jej występy przybywają tłumy fanów.

Nr 8: Roksana Węgiel

Roksana Węgiel to jedna z tych gwiazd, które dobrze wykorzystały swoje pięć minut sławy po udziale w muzycznym show. W 2018 roku gwiazda wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, co wcześniej nie udało się żadnemu polskiemu wykonawcy. Dziś prężnie działa w mediach społecznościowych, ale także gra wiele koncertów.

Nr 9: Magda Gessler

Magdy Gessler chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To nie tylko sławna restauratorka, ale także osobowość telewizyjna. Prowadzone przez nią "Kuchenne rewolucje" przyciągają przed telewizory miliony widzów.

Nr 10: Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska zaczynała karierę w telewizji już jako mała dziewczynka. Dziś jest rozchwytywaną aktorką i prezenterką. Chętnie udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją ponad milion osób.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta