Roksana Węgiel pierwszy raz o swoim partnerze. "Nikogo nie byłam tak pewna"

Roksana Węgiel pierwszy raz o swoim partnerze. "Nikogo nie byłam tak pewna"

Roksana Węgiel szczerze o uczuciach
Roksana Węgiel szczerze o uczuciach
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
11.01.2023 09:19, aktualizacja: 11.01.2023 10:58

Roksana Węgiel zaskoczyła otwartością. Młoda wokalistka udzieliła wywiadu, w którym po raz pierwszy publicznie opowiedziała o swoim związku ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem, a także o tym, jak zareagowali jej rodzice. Artystka przyznała, że zaiskrzyło, gdy wspólnie pracowali nad jej nową płytą.

Roksana Węgiel już wkrótce wyda kolejną płytę. "13+5" to krążek, na którym znajdziemy wyjątkowe utwory młodej artystki. Piosenkarka zdecydowała się dać upust swoim emocjom i wyśpiewać, z czym się mierzy. Niedawno Węgiel zdecydowała się na równie szczerą rozmowę, w której opowiedziała o miłości, ale też trudniejszych kwestiach, którym przyszło jej stawić czoła.

Roksana Węgiel o byciu w związku. To historia jak z filmu

Roksana poznała swojego obecnego partnera - Kevina Mgleja, podczas pracy nad najnowszym albumem. Piosenkarka przyznała, że połączyło ich wyjątkowe uczucie.

"Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę "13+5". Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji" - podkreśliła artystka w rozmowie z Plejadą.

Węgiel dodała, że Kevin bardzo ją wspiera. Jest dla niej "bezpieczną przystanią, do której zawsze chce wracać". Wygląda na to, że to naprawdę poważne uczucie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel o różnicy wieku w związku. "Historia zatacza koło"

Kevin Mglej jest starszy od Roksany Węgiel o osiem lat, jednak różnica wieku nie jest dla nich żadną przeszkodą - ma wręcz symboliczne znaczenie.

"To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami. Moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem" - wyznała piosenkarka.

W dalszej części wywiadu młoda artystka przyznaje, że w Kevinie znalazła wszystkie cechy, które są dla niej ważne w partnerze, takie jak m.in. wrażliwość i stanowczość. Roksana docenia też fakt, że 26-latek ma artystyczną duszę, choć jednocześnie twardo stąpa po ziemi. Okazuje się też, że mężczyznę rodzice piosenkarki zaakceptowali bardzo szybko.

"Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka 'Kiedy dorosnę'. Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi" - podkreśliła Roksana.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta