Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony 9". Oto uczestnicy, którzy będą poszukiwać miłości w nowym sezonie

Już jesienią 2022 roku premierę będzie miała dziewiąta edycja popularnego programu TVP. Marta Manowska przybliży widzom historie kolejnych rolników, którzy postanowili pomóc losowi w odnalezieniu drugiej połówki.

W niedzielę poznaliśmy uczestników kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony"W niedzielę poznaliśmy uczestników kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony"Źródło: Instagram
d343oh6
d343oh6

W Niedzielę Wielkanocną TVP1 wyemitował odcinek zapowiadający kolejną edycję "Rolnika szukającego żony". Marta Manowska przedstawiła po kolei ośmiu rolników już dziewiątej edycji programu w różnym przedziale wiekowym. Najmłodszy kandydat ma 23 lata. Pięciu z nich pojawi się w jesiennych właściwych odcinkach.

"Rolnik szuka żony". Oto kandydaci do najnowszej edycji programu

"Jest ich ósemka. Najmłodsze z nich ma lat 23, najstarsze 42. Mają swoje pasje, dobrą pracę, zainteresowania i marzenia. To, czego nie mają, to ktoś, z kim mogliby to dzielić" - czytamy w krótkim wprowadzeniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Wkrótce, bo już jesienią, fani formatu zasiądą przed telewizorami, aby przyjrzeć się kolejnym poszukiwaniom miłości. Kto konkretnie ma szansę na pojawienie się w programie?

Jednym z zapowiedzianych kandydatów jest Tomasz z woj. świętokrzyskiego, który w sierpniu skończy 24 lata. Tomasz studiuje zaocznie finanse i rachunkowości na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Praca na roli jest jego ogromną pasją. Po tym, jak przez pewien czas mieszkał w mieście, zdał sobie sprawę, że jego miejsce jest na wsi, na gospodarstwie, gdzie obecnie pracuje razem z tatą Andrzejem oraz bratem Mateuszem. Jego pasją jest strzelectwo. Rolnik wyznał, że zwraca uwagę na uśmiech płci pięknej. Przyszła partnerka może mieć maksymalnie 27 lat. Mimo młodego wieku Tomasz myśli już o dzieciach - chciałby mieć trójkę.

Następną kandydatką jest 38-letnia Katarzyna z woj. zachodniopomorskiego, która zajmuje się hodowlą koni. Praca z tymi zwierzętami jest dla kobiety jednocześnie pasją. Marzy, aby znaleźć partnera, który podzieli jej zainteresowanie.

d343oh6

"Kasia ma 180 cm wzrostu i chciałaby, aby partner był od niej, chociaż odrobinę, wyższy. Potrafi doceniać drobne gesty, bywa romantyczką i wie, że nawet zwykła kawa wypita z wyjątkową osobą smakuje zupełnie inaczej" - czytamy na Instagramie "Rolnika".

Mateusz ma 27 lat i mieszka w woj. wielkopolskim. Rolnik zajmuje się na co dzień hodowlą kóz. Jego obecnym priorytetem jest znalezienie kobiety, z którą założy rodzinę. Dla Mateusza bardzo ważne jest, aby przyszła partnerka potrafiła zająć się zwierzętami. Szuka kobiety, która nie ma dzieci.

Michał jest najmłodszym rolnikiem, który ma 23 lata. Kocha zwierzęta. Na swoim gospodarstwie zajmuje się m.in. krowami, końmi. Przez kilka lat mieszkał w Warszawie, gdzie pracował w fabryce leków. Był w poważnym związku, który zakończył się z powodu rozbieżności priorytetów. Michał szuka kobiety, która będzie miała 20-25 lat. W płci przeciwnej ceni sobie ciepło i łagodność.

Tomasz to 32-letni sadownik z woj. mazowieckiego. Jego hobby to wszelakie sporty. Rolnik mieszka z rodzicami w dwurodzinnym domu. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia. Szuka partnerki, która nie boi się zamieszkać na wsi, nie miała wcześniej dzieci i jest gotowa na ślub kościelny.

Tomasz z woj. kujawsko-pomorskiego ma 41 lat. Jest ojcem dwóch córek. Posiada gospodarstwo sporych rozmiarów - ma bowiem aż 35 hektarów. Zajmuje się głównie hodowlą krów. Ma za sobą dwa związki. Marzy o tym, aby mieć pełną rodzinę - nie będzie mu przeszkadzać, jeśli przyszła partnera ma dzieci z poprzednich związków.

Kolejnym kandydatem jest 33-letni Krzysztof, który również zajmuje się hodowlą krów. Mieszka w woj. kujawsko-pomorskim. Pasjonuje się sportami walki oraz szybkimi samochodami. Szuka kobiety, która jest szczera i pracowita.

Stawkę zamyka 25-letnia Klaudia z woj. podlaskiego. Uwielbia czytać książki oraz biegać. Choć obecnie mieszka z rodzicami, planuje w przyszłości przeprowadzić się do osobnego mieszkania. Na gospodarstwie zajmuje się plantacją świerków bożonarodzeniowych oraz hodowlą kur. Pragnie założyć rodzinę. Szuka mężczyzny, w którym będzie miała wsparcie. Jej przyszły partner ma być zadbany i zaradny, może być maksymalnie 10 lat starszy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

d343oh6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d343oh6