Trwa ładowanie...

Rozczulający gest policjantów. Internauci zachwyceni

Poprawa wizerunku polskich funkcjonariuszy. Młodzi policjanci pomagają staruszce dotrzeć do domu - prowadzą ją pod rękę i niosą jej torbę.
Share
Policja pomaga starszej pani
Policja pomaga starszej paniŹródło: Facebook.com
d4lxjma

Na Facebooku - Racjonalna Polska - dowiadujemy się, że wczoraj, podczas dokuczliwego upału, młodzi policjanci z Wrocławia przeprowadzili staruszkę przez pasy i asekurowali ją w drodze do domu. Jeden wziął kobietę pod rękę, drugi niósł torbę z zakupami.

Wspaniała postawa młodych policjantów. Nas rozczuliło to zdjęcie. Łączy zarówno różnice pokoleniowe, jak i prezentuje wspaniałą pomoc obywatelską. Zdecydowanie ociepla to wizerunek funkcjonariuszy, którzy ostatnio coraz częściej kojarzeni są z brutalnym pacyfikowaniem manifestacji.

Internauci są zachwyceni i chcą oglądać częściej gesty obrazujące motto policji - "Pomagamy i chronimy". Jedna użytkowniczka Facebooka komentuje "na świecie są dobrzy i źli ludzie, tak to już jest i trzeba się skupiać na dobrych uczynkach takich jak właśnie widać. Pomoc bliźniemu w czasach znieczulicy jest bardzo ważna... Brawo dla tych panów", kolejna osoba dodaje: "niestety musimy sobie pokazywać takie nietypowe zachowania bo ich mało. A Policjant powinien być przyjacielem a nie wrogiem."

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lxjma

Podziel się opinią

Share
d4lxjma
d4lxjma