Trwa ładowanie...

Rozenek podpadła internautom. Zdjęcie z lotniska zalała fala krytyki

Początek grudnia miał być dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyjątkowo udany. Nie obyło się jednak bez wpadek. Gwiazda poinformowała w mediach społecznościowych, że ruszyła z własnym portalem, ale jednocześnie zakomunikowała, że znów wybrała się w podróż z mężem. Zdjęcie z lotniska zdenerwowało internautów - chodzi o jeden pozornie nieistotny szczegół.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata znów podpadła internautom.
Małgorzata znów podpadła internautom.Źródło: Instagram.com
d3yhn2m

Gosia wrzuciła do sieci zdjęcie z lotniska, na którym widać, jak czeka z Radkiem na odlot. Uwagę obserwatorów gwiazdy zwróciło siedzenie, które zajęła. Otóż oznaczone jest ono plakietką "priority seat" i przeznaczone jest dla niepełnosprawnych, starszych czy dla kobiet w ciąży. Rozenek-Majdan nie należy do żadnej z tych grup, a mimo wszystko postanowiła odpocząć na tym uprzywilejowanym miejscu.

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część dotyczyła stylizacji Gosi i Radka, ale część uderzała w to, że "Perfekcyjna" zajęła nie swoje miejsce. "Pięknie. Tylko dlaczego zajmujecie miejsca Priority, dla niepełnosprawnych i kobiet ciężarnych??" - czytamy w jednym z komentarzy. Natychmiast na ratunek Małgorzacie przyszli inny internauci, którzy zaczęli prześcigać się w wiedzy na temat miejsc uprzywilejowanych na lotnisku. Tłumaczyli oni pozostałym, że takie miejsce trzeba ustąpić w razie potrzeby, ale nie ma zakazu siadania na nim w ogóle.

d3yhn2m

"Priority często również jest dla osób podróżujących biznes klasą lub pierwszą, wiec nie trzeba być osobą niepełnosprawną bądź kobietą w ciąży" - odpierali ataki inni fani Rozenek-Majdan.

Małgorzata nie odniosła się do "burzy" na swoim instagramowym profilu. Ma w tej chwili inne rzeczy na głowie. 1 grudnia wystartowała ze swoim portalem internetowym. Wygląda on na kobiecą stronę, poruszającą bardzo różnorodną tematykę. Znajdziemy tu zakładki dom, rodzina, kobieta, styl życia czy podróże.

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

"Kochani, bardzo się cieszę się, że w końcu mogę Was przywitać na moim portalu. Długo czekałam na ten dzień. Nad projektem www.rozenekmajdan.com pracowałam razem z moim teamem przez ostatnie kilka miesięcy, bo chciałam stworzyć dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Codziennie w prywatnych wiadomościach na Facebooku oraz Instagramie pytaliście mnie o rady i zadawaliście wiele pytań. Tak właśnie zrodził się pomysł na to miejsce. Znajdziecie tutaj wiele porad na różne tematy, większość z nich jest właśnie inspirowana Waszymi mailami, na które nie zawsze miałam czas odpisywać. Teraz to się zmieni! Ze względu na zbliżające się i długo wyczekiwane przez wszystkich Święta Bożego Narodzenia, to właśnie od tej tematyki rozpoczynam start portalu" - czytamy w pierwszym wpiie Małgorzaty.

d3yhn2m

Pozostaje czekać na kolejne cenne porady Perfekcyjnej Pani Domu. Będziecie śledzić jej artykuły?

Zobacz także: Elegancka Rozenek na "ważnej rozmowie"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3yhn2m

Podziel się opinią

Share
d3yhn2m
d3yhn2m