Trwa ładowanie...
d2t7e6a

Rozenek podpadła internautom. Zdjęcie z lotniska zalała fala krytyki

Początek grudnia miał być dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyjątkowo udany. Nie obyło się jednak bez wpadek. Gwiazda poinformowała w mediach społecznościowych, że ruszyła z własnym portalem, ale jednocześnie zakomunikowała, że znów wybrała się w podróż z mężem. Zdjęcie z lotniska zdenerwowało internautów - chodzi o jeden pozornie nieistotny szczegół.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata znów podpadła internautom.
Małgorzata znów podpadła internautom. (Instagram.com)
d2t7e6a

Gosia wrzuciła do sieci zdjęcie z lotniska, na którym widać, jak czeka z Radkiem na odlot. Uwagę obserwatorów gwiazdy zwróciło siedzenie, które zajęła. Otóż oznaczone jest ono plakietką "priority seat" i przeznaczone jest dla niepełnosprawnych, starszych czy dla kobiet w ciąży. Rozenek-Majdan nie należy do żadnej z tych grup, a mimo wszystko postanowiła odpocząć na tym uprzywilejowanym miejscu.

Instagram.com

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część dotyczyła stylizacji Gosi i Radka, ale część uderzała w to, że "Perfekcyjna" zajęła nie swoje miejsce. "Pięknie. Tylko dlaczego zajmujecie miejsca Priority, dla niepełnosprawnych i kobiet ciężarnych??" - czytamy w jednym z komentarzy. Natychmiast na ratunek Małgorzacie przyszli inny internauci, którzy zaczęli prześcigać się w wiedzy na temat miejsc uprzywilejowanych na lotnisku. Tłumaczyli oni pozostałym, że takie miejsce trzeba ustąpić w razie potrzeby, ale nie ma zakazu siadania na nim w ogóle.

d2t7e6a

"Priority często również jest dla osób podróżujących biznes klasą lub pierwszą, wiec nie trzeba być osobą niepełnosprawną bądź kobietą w ciąży" - odpierali ataki inni fani Rozenek-Majdan.

Małgorzata nie odniosła się do "burzy" na swoim instagramowym profilu. Ma w tej chwili inne rzeczy na głowie. 1 grudnia wystartowała ze swoim portalem internetowym. Wygląda on na kobiecą stronę, poruszającą bardzo różnorodną tematykę. Znajdziemy tu zakładki dom, rodzina, kobieta, styl życia czy podróże.

Instagram.com

"Kochani, bardzo się cieszę się, że w końcu mogę Was przywitać na moim portalu. Długo czekałam na ten dzień. Nad projektem www.rozenekmajdan.com pracowałam razem z moim teamem przez ostatnie kilka miesięcy, bo chciałam stworzyć dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Codziennie w prywatnych wiadomościach na Facebooku oraz Instagramie pytaliście mnie o rady i zadawaliście wiele pytań. Tak właśnie zrodził się pomysł na to miejsce. Znajdziecie tutaj wiele porad na różne tematy, większość z nich jest właśnie inspirowana Waszymi mailami, na które nie zawsze miałam czas odpisywać. Teraz to się zmieni! Ze względu na zbliżające się i długo wyczekiwane przez wszystkich Święta Bożego Narodzenia, to właśnie od tej tematyki rozpoczynam start portalu" - czytamy w pierwszym wpiie Małgorzaty.

d2t7e6a

Pozostaje czekać na kolejne cenne porady Perfekcyjnej Pani Domu. Będziecie śledzić jej artykuły?

Zobacz także: Elegancka Rozenek na "ważnej rozmowie"

d2t7e6a

Podziel się opinią

Share

d2t7e6a

d2t7e6a