Rozwiódł się z żoną. Nie każdy wie, z kim się teraz spotyka

Rozwiódł się z żoną. Nie każdy wie, z kim się teraz spotyka

Grzegorz Kajdanowicz świętuje urodziny
Grzegorz Kajdanowicz świętuje urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA
27.07.2023 09:19, aktualizacja: 27.07.2023 09:41

Grzegorz Kajdanowicz to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Od lat strzeże swojej prywatności, jednak kilka lat temu do mediów przedostała się informacja o jego rozwodzie. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o kulisach rozstania. 27 lipca skończył 51 lat.

Jakiś czas temu Grzegorz Kajdanowicz wystąpił w podcaście" WojewódzkiKędzierski" o swoim życiu prywatnym. To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że do tej pory raczej stronił od komentowania swojego życia w mediach. Czy powodem jego rozstania z żoną była jego praca? Odpowiedział bez owijania w bawełnę.

Jak Grzegorz Kajdanowicz poznał swoją byłą żonę?

Grzegorz Kajdanowicz urodził się 27 lipca 1972 r. Podczas studiów był prawdziwą duszą towarzystwa. Chętnie imprezował często do białego rana, jednak nauka na tym nie ucierpiała.

Dziennikarz rozpoczynał swoją karierę w TVP, gdzie zresztą poznał swoją byłą już żonę. Jak zdradził w rozmowie z "Galą", pewnego razu wybrał się na rejs integracyjny do Szwecji dla pracowników stacji. Na miejsce zbiórki pojechał pociągiem, gdzie poznał Karolinę, która w telewizji była kierowniczką produkcji. Los chciał, że siedzieli w jednym przedziale i wpadli sobie w oko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tuż po wycieczce para postanowiła dać sobie szansę. Po blisko dwóch latach związku Grzegorz Kajdanowicz się oświadczył. Co ciekawe, jego ukochana sama wybrała sobie pierścionek zaręczynowy.

W 2001 roku małżeństwo powitało na świecie pierwszego syna Kajetana, a trzy lata później Karola. Domem zajmowała się żona dziennikarza, jednak jednocześnie rozwijała się również zawodowo.

Gdy ich dzieci były małe, starali się dzielić obowiązkami. Grzegorz Kajdanowicz zdradził nawet, że to właśnie on przez pierwsze tygodnie życia chłopców odpowiadał za ich kąpiele.

Grzegorz Kajdanowicz rozwiódł się z żoną przez pracę?

W 2021 roku w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie Grzegorza Kajdanowicza z żoną. Jeszcze w 2019 roku bawili się razem na Balu Fundacji TVN, gdzie chętnie razem pozowali do zdjęć.

Grzegorz Kajdanowicz z żoną Karoliną na Balu Fundacji TVN
Grzegorz Kajdanowicz z żoną Karoliną na Balu Fundacji TVN© AKPA | AKPA

W podcaście "WojewódzkiKędzierski" dziennikarz otworzył się nieco na temat rozstania z Karoliną.

- Po tych latach (...) to małżeństwo się rozpadło, ale nie dlatego, że ja dużo pracowałem. Oczywiście, że to nie pomagało, bo kiedy dzieci były małe, to ja bardzo dużo wyjeżdżałem, ciągle mnie nie było. (…) Natomiast bardziej jest to kwestia osobowości. (...) Nie jestem najłatwiejszym człowiekiem - wyznał Grzegorz Kajdanowicz.

Dziś mężczyzna zdaje się układać swoje życie na nowo. Od pewnego czasu spotyka się z Anielą Czajewską, z którą pojawiał się kilka razy na imprezach branżowych.

Grzegorz Kajdanowicz i Aniela Czejewska
Grzegorz Kajdanowicz i Aniela Czejewska© ONS | Dabrowski Jerzy

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta