Trwa ładowanie...
d2wm01i

Rumpologia, czyli co mówi o tobie twoja pupa?

O tym, że można wróżyć z fusów, kart czy dłoni, wszyscy wiemy doskonale. Niektórzy przekonują jednak, że wróżyć możemy także z… pośladków. Rumpologia, jak fachowo nazywa się tę dziedzinę, ma już nawet w Polsce swojego eksperta. Jest nim Kazimierz Olszewski, który wyróżnił kilka podstawowych typów pośladków. Rumpolog potrafi z nich odczytać, jaki charakter ma właścicielka, a także, co ją w życiu czeka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rumpologia, czyli co mówi o tobie twoja pupa?
(Thinkstockphotos)
d2wm01i

O tym, że można wróżyć z fusów, kart czy dłoni, wszyscy wiemy doskonale. Niektórzy przekonują jednak, że wróżyć możemy także z… pośladków. Rumpologia, jak fachowo nazywa się tę dziedzinę, ma już nawet w Polsce swojego eksperta. Jest nim Kazimierz Olszewski, który wyróżnił kilka podstawowych typów pośladków. Rumpolog potrafi z nich odczytać, jaki charakter ma właścicielka, a także, co ją w życiu czeka.

Szaleństwo? Być może, choć są tacy, którzy twierdzą, że rumpologia znana była już w starożytności. Takiego zdania jest Jackie Stallone, amerykańska astrolożka, a prywatnie matka aktora Sylvestra Stallone’a. Kobieta przekonuje, że z pośladków wróżono m.in. w Babilonii, starożytnym Rzymie i Grecji. „Rumpologia to sztuka, która polega na analizie wgłębień, dołeczków, linii i fałdek, znajdujących się na pośladkach. Dzięki temu można poznać charakter danej osoby, lepiej zrozumieć wydarzenia, jakie miały miejsce w jej przeszłości, a także odkryć jej przyszłość” – pisze Jackie Stallone na swojej stronie.

Pupa prawdę ci powie

d2wm01i

Dla rumpologa liczy się każdy detal. Ekspert od pośladków może wróżyć ze zdjęcia, choć zazwyczaj, rzecz jasna, woli robić to organoleptycznie, czyli przyglądając się pupie i dotykając jej.

Brytyjczyk Sam Amos analizuje kształt pośladków, aby odkryć osobowość ich właściciela. Również Polska doczekała się swojego eksperta w tej dziedzinie. To astrolog Kazimierz Olszewski, który w programie „Rozmowy w toku” wytłumaczył, że „nie ma dwóch identycznych pup. A skoro każda pupa jest inna, to niesie w sobie informacje, które można z niej odczytać”. Kazimierz Olszewski podczas wróżenia z pośladków bierze pod uwagę m. in. ich kształt oraz wypukłość. Polski rumpolog wyróżnił pięć podstawowych typów pośladków.

* Typ okrągły*

Zdaniem Kazimierza Olszewskiego kobiety, które mają okrągłe pośladki, są uczciwe, szczere i otwarte. Posiadają zdolności twórcze, dzięki czemu mogą osiągnąć zawodowy sukces. To oddane kochanki i przyjaciółki, zawsze zachowujące się swobodnie i naturalnie.

d2wm01i

* Typ gruszka*

Taki kształt pośladków jest typowy dla kobiet nieśmiałych, zamkniętych w sobie, które mogą mieć zahamowania seksualne. Są to natomiast osoby stałe w uczuciach, wierne, które szukają partnera na całe życie.

* Typ serduszko*

Jeśli twoja pupa przypomina serce, zdaniem polskiego rumpologa, masz porywczy charakter i skłonność do urządzania awantur. Ale przede wszystkim cechuje cię duża wrażliwość. Właścicielka takich pośladków jest dobrą kochanką.

d2wm01i

* Typ płaski*

Kazimierz Olszewski przekonuje, że kobieta, która ma płaską pupę, jest samodzielna i niezależna, a poza tym wyjątkowo wrażliwa na piękno. Niekiedy ma huśtawki nastrojów. Będzie dobrą kochanką, ale może mieć problem ze stworzeniem stałego związku, ponieważ bywa kapryśna.

Typ jabłko

Właścicielka takich pośladków jest pełna charyzmy, przebojowa, kreatywna, wytrwała i pewna siebie. Zawsze uparcie dąży do wytyczonego celu.

d2wm01i

Brytyjski rumpolog Sam Amos twierdzi natomiast, że okrągłe pośladki świadczą o osobie otwartej, radosnej, z optymistycznym podejściem do życia. Z kolei zdaniem Amosa płaska pupa charakteryzuje osobę zamkniętą w sobie, próżną i pesymistyczną.

* Nadchodzi koniec świata?*

Ale niektórzy eksperci w dziedzinie rumpologii przekonują, że z pośladków są w stanie wyczytać dużo więcej niż cechy charakteru. W rozmowie z „Super Expressem” Kazimierz Olszewski stwierdził, że koniec świata jest bliski – polski rumpolog wyczytał to ponoć z damskich pośladków. Jego zdaniem wielkim niebezpieczeństwem jest duża popularność gorsetów, które uwydatniają pośladki. Olszewski jest przekonany, że taka próba zafałszowania może odbić się negatywnie na… dziejach świata. I dodaje, że również dołeczki na bokach pośladków świadczą o zbliżających się istotnych przemianach.

Astrolożka Jackie Stallone twierdzi natomiast, że dzięki rumpologii przewidziała m.in. wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i wręczenia Oscarów. Kobiecie udało się to ponoć dzięki analizie… zadków, należących do niej dobermanów. A, co ciekawe, z badań wynika, że klienci Jackie Stallone oceniają trafność jej wróżb na 75-80 procent. Stallone zaczęła już nawet uczyć innych sztuki wróżenia z pup. Jednym z jej podopiecznych jest rumpolog José Miranda.

d2wm01i

* Ostrożni Polacy*

W USA, które uważa się za kolebkę rumpologii, chętnych do zdjęcia spodni i zaprezentowania pośladków przybywa lawinowo, mimo krytyki, z jaką spotyka się ta dziedzina. Amerykańska jasnowidzka Sheree Silver w rozmowie z jedną z gazet tak wypowiedziała się na temat José Mirandy: „Nie wyobrażam sobie sensu wydawania pieniędzy na kogoś takiego, podczas gdy jest tylu innych licencjonowanych jasnowidzów”.

Polacy na razie do wróżenia z pośladków podchodzą z rezerwą. „Dla mnie to naciąganie naiwnych ludzi na kasę. Ale dla takiego domorosłego eksperta to świetny sposób na oglądanie kobiecych pup” – pisze jeden z internautów. A inny dodaje: „Błagam, litości, to kolejny wymysł sprytnych i chciwych ludzi. Ktoś na tym po prostu nieźle zarabia”.

Ewa Podsiadły-Natorska (epn/mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* To wtedy kobiety wyglądają najatrakcyjniej*

* Sytuację ekonomiczną kraju poznasz po kobiecych obcasach*

* Na początku były pantalony, czyli historia majtek*

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską!

d2wm01i

Podziel się opinią

Share
d2wm01i
d2wm01i