Trwa ładowanie...
Megafon.pl
russell brand

Russell Brand mógł już nie żyć

Russell Brand twierdzi, że gdyby w przeszłości nie udał się na odwyk, dziś prawdopodobnie nie byłoby go już wśród żywych.

Share
Russell Brand mógł już nie żyć
Źródło: AP
d108puj

Russell Brand twierdzi, że gdyby w przeszłości nie udał się na odwyk, dziś prawdopodobnie nie byłoby go już wśród żywych. Aktor, który od sześciu lat żyje w trzeźwości, szczerze opowiedział o trudnych czasach walki z uzależnieniem od narkotyków.
- Pewnego dnia mój przyjaciel John Noel powiedział: "Musisz przestać brać, bo inaczej za pół roku będziesz w więzieniu, w zakładzie dla czubków albo na cmentarzu" - wspomina Brand.

- On był pierwszą osobą, która mi to uświadomiła. Z drugiej strony leczenie wcale mi się nie uśmiechało. Człowiek uzależniony musi sam podjąć decyzję o odwyku. Musi naprawdę czuć, że tego chce. Ja nie bardzo chciałem. Gdy oznajmiłem, że nie podoba mi się ten pomysł, John zarządził: "Idziesz i już".

Dorobek Russella Branda zamyka film "Hop", w którym aktor użyczył głosu postaci Zajączka Wielkanocnego. Obraz w polskiej wersji językowej wszedł do naszych kin 1 kwietnia.

(ma)

d108puj

Podziel się opinią

Share
d108puj
d108puj