Trwa ładowanie...
d2an2m9
Informacja prasowa
Moda

Rusza druga edycja międzynarodowego konkursu dla modeli I modelek Fresh Faces Poland 2016!

FRESH FACES to międzynarodowy konkurs dedykowany młodym osobom zainteresowanym pracą w modelingu. Idea Fresh Faces opiera się na wyszukiwaniu talentów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowani zgłaszają swoje kandydatury na dedykowanej platformie w serwisie modelmanagement.com. Innowacyjność plebiscytu opiera się na głosowaniu online połączonym z castingami na żywo. Laureaci wyłaniani podczas Gali Finałowej zyskują przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi projektantami i fotografami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fresh faces
fresh faces (Materiał prasowy)
d2an2m9

Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour.

Pierwsza, polska edycja konkursu Fresh Faces Poland 2015 organizowana przez Magteam Model Management odbyła się w Warszawie. Zwyciężczynią pierwszej edycji Fresh Faces Poland 2015 – została Aleksandra Przybyła. Polka pojawiła się na wielkim, światowym finale w Barcelonie, zdobyła trzy prestiżowe wyróżnienia. Ola ma też za sobą sesje zdjęciowe dla takich magazynów jak: “Beauty Magazine”, “Women’s Health”, “LNE” i udział w pokazie “80 Barcelona’s Fashion Week”.

Druga edycja Fresh Faces Poland 2016 odbędzie się pod koniec października. Ambasadorką tegorocznej edycji konkursu Fresh Faces Poland 2016 została Alexa Łuczak – gwiazda japońskiego modelingu. Pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Szanghaju, Singapurze, Tajlandii, Nowym Jorku, czy Japonii. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie „Ginger“.

d2an2m9

Modelki oraz modele mogą się zgłaszać poprzez platformę internetową Model Management pod linkiem:

http://www.modelmanagement.com/casting/fresh-faces-poland-2016/

https://www.facebook.com/FreshFacesPoland2015/

http://www.freshfacespoland.com

Gala Finałowa Fresh Faces uświetniona będzie licznymi pokazami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji projektantów mody. Laureaci wyłonieni w trakcie wydarzenia zostają automatycznie zakwalifikowani na międzynarodowe finały Fresh Faces w Barcelonie. Ponadto na każdą uroczystość zapraszani są goście z branży modowej, show biznesu oraz kultury.

d2an2m9

Podziel się opinią

Share

d2an2m9

d2an2m9