Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
konkurs
13-05-2016 14:11

Rusza druga edycja międzynarodowego konkursu dla modeli I modelek Fresh Faces Poland 2016!

FRESH FACES to międzynarodowy konkurs dedykowany młodym osobom zainteresowanym pracą w modelingu. Idea Fresh Faces opiera się na wyszukiwaniu talentów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowani zgłaszają swoje kandydatury na dedykowanej platformie w serwisie modelmanagement.com. Innowacyjność plebiscytu opiera się na głosowaniu online połączonym z castingami na żywo. Laureaci wyłaniani podczas Gali Finałowej zyskują przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi projektantami i fotografami.

Rusza druga edycja międzynarodowego konkursu dla modeli I modelek Fresh Faces Poland 2016!Źródło: Materiał prasowy
d3xocvi
d3xocvi

Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour.

Pierwsza, polska edycja konkursu Fresh Faces Poland 2015 organizowana przez Magteam Model Management odbyła się w Warszawie. Zwyciężczynią pierwszej edycji Fresh Faces Poland 2015 – została Aleksandra Przybyła. Polka pojawiła się na wielkim, światowym finale w Barcelonie, zdobyła trzy prestiżowe wyróżnienia. Ola ma też za sobą sesje zdjęciowe dla takich magazynów jak: “Beauty Magazine”, “Women’s Health”, “LNE” i udział w pokazie “80 Barcelona’s Fashion Week”.

Druga edycja Fresh Faces Poland 2016 odbędzie się pod koniec października. Ambasadorką tegorocznej edycji konkursu Fresh Faces Poland 2016 została Alexa Łuczak – gwiazda japońskiego modelingu. Pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Szanghaju, Singapurze, Tajlandii, Nowym Jorku, czy Japonii. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie „Ginger“.

d3xocvi

Modelki oraz modele mogą się zgłaszać poprzez platformę internetową Model Management pod linkiem:

Gala Finałowa Fresh Faces uświetniona będzie licznymi pokazami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji projektantów mody. Laureaci wyłonieni w trakcie wydarzenia zostają automatycznie zakwalifikowani na międzynarodowe finały Fresh Faces w Barcelonie. Ponadto na każdą uroczystość zapraszani są goście z branży modowej, show biznesu oraz kultury.

d3xocvi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xocvi