Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
21-05-2014 12:11

Ruszyła sprzedaż biletów Brave Festiwal 2014

Ruszyła przedsprzedaż biletów i karnetów na wszystkie wydarzenia tegorocznej, 10. edycji Brave Festival! Ceny zaczynają się już od 10 zł.

Ruszyła sprzedaż biletów Brave Festiwal 2014Źródło: Mudijettu
d24afol
d24afol

Ruszyła przedsprzedaż biletów i karnetów na wszystkie wydarzenia tegorocznej, 10. edycji Brave Festival! Ceny zaczynają się już od 10 zł.

Brave Festival rozpocznie się 4 lipca. Na festiwalowiczów czeka 14 dni pełnych emocji. Zobaczymy m.in. pokaz niemego filmu „Światło Azji” z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Divana Ensemble z Radżastanu oraz występy artystów z całego świata, wśród których nie zabraknie postaci kontrowersyjnych. Jednym z nich jest wybitny choreograf, a równocześnie kapłan Voodoo - Koffi Kôkô.

Przedsprzedaż biletów trwa od 19 maja do 3 lipca i obejmuje koncerty, spektakle oraz filmy związane z tegoroczną, 10. edycją Brave Festival.

d24afol

W ofercie online znajdują się karnety na ścieżkę główną Brave Festival w cenie 275 zł. Upoważniają do wejścia na wybrane, najciekawsze wydarzenia muzyczne i teatralne Brave Festival. Ścieżka karnetowa została dobrana tak, aby w możliwie najpełniejszy sposób uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu. To m.in. filmowe otwarcie, występ Melanie Lomoff, Mudijettu, Ziya Azaziego.

Od 19 maja dostępne są także w sprzedaży karnety filmowe w cenie 80 zł i 170 zł. Zapewniają wejście na wybrane projekcje prezentowane w ramach Przeglądu Filmowego Brave Festival. Sprzedaż biletów na pojedyncze seanse w cenie 10 zł ruszy 13 czerwca.

By kupić bilet lub karnet festiwalowy, wystarczy odwiedzić stronę internetową Brave Festival. Bilety dostępne są także w punktach sprzedaży sieci TicketPro.

Otwarcie i zamknięcie imprezy: Teatr Polski - 40 zł (parter), 35 zł (I piętro), 25 zł (II piętro);
Wydarzenia specjalne: Koffi Kôkô, Impart - 40 zł (parter), 30 zł (balkon);
Pozostałe wydarzenia – 30 zł;
Bilety filmowe – 10 zł;
Karnet główny: 275 zł, liczba karnetów ograniczona;
Karnety filmowe: 80 zł, 170 zł, liczba karnetów ograniczona.

(fot. bravefestival.pl)
Źródło: (fot. bravefestival.pl)

Więcej informacji: * www.2014.bravefestival.pl*

d24afol
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24afol