GwiazdyRyan Gosling i Russell Crowe będą miłymi facetami z problemami

Ryan Gosling i Russell Crowe będą miłymi facetami z problemami

Ryan Gosling i Russell Crowe będą miłymi facetami z problemami
Źródło zdjęć: © AFP
04.09.2014 17:56, aktualizacja: 04.09.2014 20:09

Studio Warner Bros. Pictures ogłosiło, że obraz "The Nice Guys" Shane'a Blacka, z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe w rolach głównych, trafi do kin w lipcu 2016 roku.

Studio Warner Bros. Pictures ogłosiło, że obraz "The Nice Guys" Shane'a Blacka, z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe w rolach głównych, trafi do kin w lipcu 2016 roku. Akcja dzieła rozegra się w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Fabuła skoncentruje się na dwóch bohaterach. Jeden z nich, Jackson Healy (Crowe), alkoholik na odwyku, jest osiłkiem do wynajęcia. Drugi, Holland March (Gosling), to prywatny detektyw z problemem alkoholowym.

Losy obojga połączy samobójstwo przemijającej gwiazdy porno, której ciocia jest przekonana, że jej siostrzenica żyje. Detektyw March, potrzebujący pieniędzy, podejmuje się zlecenia i w ciągu kilku dnia trafi w sam środek głośnego zabójstwa, łączącego się dziwnie ze światkiem amerykańskiego przemysłu samochodowego.

Scenariusz filmu napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Za kamerą stanie Shane Black ("Iron Man 3"), a za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop").

Obraz "The Nice Guys" trafi do kin za oceanem 17 lipca 2016 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl