Trwa ładowanie...
d4c0cxu

Ryan Gosling i Russell Crowe będą miłymi facetami z problemami

Studio Warner Bros. Pictures ogłosiło, że obraz "The Nice Guys" Shane'a Blacka, z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe w rolach głównych, trafi do kin w lipcu 2016 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Gosling i Russell Crowe będą miłymi facetami z problemami
(AFP)
d4c0cxu

Studio Warner Bros. Pictures ogłosiło, że obraz "The Nice Guys" Shane'a Blacka, z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe w rolach głównych, trafi do kin w lipcu 2016 roku. Akcja dzieła rozegra się w latach 70. XX wieku w Los Angeles. Fabuła skoncentruje się na dwóch bohaterach. Jeden z nich, Jackson Healy (Crowe), alkoholik na odwyku, jest osiłkiem do wynajęcia. Drugi, Holland March (Gosling), to prywatny detektyw z problemem alkoholowym.

Losy obojga połączy samobójstwo przemijającej gwiazdy porno, której ciocia jest przekonana, że jej siostrzenica żyje. Detektyw March, potrzebujący pieniędzy, podejmuje się zlecenia i w ciągu kilku dnia trafi w sam środek głośnego zabójstwa, łączącego się dziwnie ze światkiem amerykańskiego przemysłu samochodowego.

Scenariusz filmu napisali Shane Black i Anthony Bagarozz. Za kamerą stanie Shane Black ("Iron Man 3"), a za produkcję odpowiada Joel Silver ("Matrix", "Non-Stop").

Obraz "The Nice Guys" trafi do kin za oceanem 17 lipca 2016 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Russell Crowe odpowiada krytykom*

* Warner Bros. nie chce Ryana Goslinga*

* Russell Crowe polubił Jor-Ela*

d4c0cxu

Podziel się opinią

Share
d4c0cxu
d4c0cxu